eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Tell me your story

10 серпня 2018 року

Протягом проекту учні готують розповідь про казкових героїв, презентують свою школу та себе. Розвивають свою креативність, створюючи ляльку казкового героя. Кінцевим результатом є публікація книги.

Вчитель-учасник проекту від України:
Світлана Кулініч (Великокручанська ЗОШ І–ІІІ ст.)
Країни-учасники:
Туреччина Україна Грузія Туніс
Мета проекту:
розширити світогляд учнів, збагатити їхні знання про культуру й традиції інших країн через співпрацю; розвинути творчі здібності, посилити креативне мислення та грамотність; вдосконалити ІКТ-навички; підвищити інтерес до вивчення англійської мови.
Предмети:
Образотворче мистецтво, Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
8 - 12
Інструменти:
Фото, відео, електронна пошта, TwinSpace, YouTube; сервіс для створення та публікації онлайн-книг, сервіс для колективного обговорення різних файлів в онлайн.
Результати:

Відгук вчителя:

 

Світлана Кулініч: «Цей проект став гарною мотивацією для учнів у вивченні іноземної  мови  та допоміг  їм  оволодіти сучасними інформаційно-комунікаційними  технологіями. У ньому учні навчилися висловлювати власну думку та презентувати казкових героїв, створюючи ляльки. Співпраця з партнерами з різних країн зробила роботу цікавою та пізнавальною».

 

 

 

 

 

Відгуки учнів:

 

Назар Алекперов (5 клас): «Працюючи над проектом, я познайомився з казками та  казковими героями європейських країн; удосконалив навички роботи з інтернет-ресурсами й сучасними онлайн-інструментами, потоваришував із хлопцями з Туреччини».

 

 

 

 

 

 

 

 

Валентин Василенко (3 клас): «Я вперше брав участь в eTwinning-проекті. Мені сподобалося виготовляти Соломяного бичка разом із дідусем та розповідати про нього англійською мовою. Цей проект допоміг моїй родині об'єднатися».