eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

I’m taking pictures under the rainbow

6 липня 2018 року

Основна ідея проекту – дослідити ідею, що важливим чинником становлення юної особистості, її соціального зростання, є родинне виховання. Дитина засвоює певні моральні норми поведінки (чесність, справедливість, доброзичливість, доброту, щирість, любов) від своїх батьків. Батьківщина починається з сім’ї, мир у світі також починається з кожної родини. Тому учням було запропоновано дослідити символи миру, любові та братерства у своїй країні та світі; написати есе про стосунки у родині та згадати найкращі моменти у родинному колі; знайти фото з історії родини та прокоментувати подію, яка зображена; об’ єднати всі фото в спільний альбом, який поєднує всі нації, тому що родина є частинкою великого світу, в якому повинні панувати любов та мир.

Вчитель-учасник проекту від України:
Юлія Федоренко, Сумська спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 ім. В. Стрельченка
Країни-учасники:
Італія Польща Чехія Греція Болгарія Іспанія Голландія Німеччина Португалія Румунія Великобританія Туреччина Україна
Мета проекту:
популяризувати родинне виховання, яке є основним фактором зростання успішної особистості.
Предмети:
Історія, Технологія та дизайн , Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
12
Інструменти:
фото, відео, аудіо, електронна пошта, TwinSpace, PowerPoint, Movie Maker, Google Docs, Google Drive, YouTube, відеоредактор, фотошоп, онлайн-сервіси для створення презентацій, історій, відеороликів та публікації цифрових матеріалів.
Результати:

Юлія Федоренко: «Основні задачі проекту – створення атмосфери тепла, любові,  доброзичливості, а також засвоєння базових моральних цінностей та ідеалів, культурних традицій, етичних норм взаємин між близькими людьми, поведінки в суспільстві. Проект є гарним мотиваційним фактором у вивченні іноземних мов та сприяє оволодінню та практичному використанню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Працюючи над ним учні вчяться збирати інформацію, порівнювати та аналізувати, висловлювати власну думку. Використовуючи ІКТ, діти створюють творчі роботи. Співпраця з партнерами з різних країн Європи, обмін досвідом та думками зробили спільну роботу цікавою та пізнавальною для вчителів та учнів».

 

Відгуки учнів:

Олександра Микитенко: «Завдяки проекту ми навчилися працювати як одна команда. Мені дуже сподобалося приймати участь у благодійних акціях, особливо в ярмарку. Також я з великим задоволення писала листа, згадуючи найкращі моменти, які ми проводимо з моєю родиною. Я мрію, щоб всі родини світу були щасливі».

 

 

 

 

 

Андрій Федоренко: «Завдяки проекту я маю багато друзів у різних країнах Європи. Ми проводимо відеоконференції та обговорюємо різні цікаві теми. Я познайомився з новітніми інформаційними та комунікаційними технологіями і тепер знаю, як застосовувати їх на практиці. А головне, я зрозумів, що родина – найголовніший скарб. Якщо буде мир та злагода у кожній родині – буде мир на землі».

 

 

 

Поліна Ткаченко: «Цей проект дуже важливий для мене та моїх друзів-однокласників. Було цікаво та весело роздивлятися фотографії з нашого дитинства. Також це чудова можливість потренувати англійську мову та побачити, як живуть діти в інших країнах. Взяти участь у цьому проекті для мене було важливим, адже це моя перша подібна спроба. І вона мені дуже сподобалася».