eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Aromatic Garden

23 квітня 2018 року

Проект спрямований на стимулювання в учнів любові до природи та вирощування рослин. У ході його реалізації учасники вивчають, які ароматичні рослини вирощують у їхньому рідному місті та країні. Учні садять ароматичні рослини у своєму класі, шкільному садку, на клумбах біля шкіл, у теплицях станції юних натуралістів. Так вони навчаються піклуватися про посаджені рослини, спостерігають за їхнім розвитком.

Вчитель-учасник проекту від України:
Вікторія Гарбуз (Ковельська міська гімназія); Ольга Плєшкова (Ковельська ЗОШ № 7);
Країни-учасники:
Італія Польща Словаччина Португалія Туреччина Україна Грузія Молдова Азербайджан
Мета проекту:
підвищити рівень екологічної свідомості учнів шляхом залучення їх до практичних справ, пов'язаних з вирощуванням рослин; поглибити їхні знання не лише англійської мови, а й біології та географії; покращити навички спілкування англійською мовою, проведення наукових досліджень та роботи з ІКТ; розвинути важливі вміння ХХІ ст. (праця в команді, творчість, відповідальність, ініціативність, критичне мислення).
Предмети:
Трудове навчання, Географія, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Біологія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
10 - 13
Інструменти:
TwinSpace, eTwinning Live, соціальні мережі, електронна пошта, власноруч створений блог, онлайн-сервіси зі створення презентацій, фільмів, фото-історій.
Результати:

Відгук вчителя:

 

Вікторія Гарбуз: «Проект має практичне спрямування й формує в учнів важливі життєві компетенції. Учасники розширюють кругозір та удосконалюють комунікативні вміння з англійської мови, презентуючи свої міста, школи та команди. Перевагою проекту є використання проектної, здоров’язберігаючої та особистісно орієнтованої технологій навчання. Проект розвиває в учнів любов до природи та краси, а також відповідальність і критичне мислення».

 

Відгук учня:

 

Наталія Наумчик (5 клас): «Мені сподобалося навчатися творчо. Цікавими видами роботи були: створення логотипу проекту, плакатів, а також голосування за найкращий логотип. Я вивчила назви ароматичних рослин англійською мовою, з задоволенням презентувала їх одноліткам з інших країн, ознайомилася з особливостями клімату у різних європейських країнах. До Різдва ми виготовили листівки і обмінялися ними. Разом зі своїми вчителями ми висадили ароматичні рослини, приготували компост, а також організували екскурсії на станцію юних натуралістів, навчилися дбати про кімнатні рослини у нашому класі. Найцікавішим для мене було оформлення спільного мандрівного альбому англійською мовою, який ми отримали від турецьких школярів. У ньому ми прочитали про рослини в Туреччині, а також розмістили малюнки та  інформацію про ароматичні рослини, які ростуть у нашому регіоні. Далі наш альбом помандрував до польських школярів».