eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

еTwinning Сalendar of Friendship 2018

21 квітня 2018 року

12 учасників з різних країн створювали календар дружби. Кожна країна відповідала за одну сторінку та місяць, який визначався під час жеребкування. Шляхом голосування було обрано малюнки для титульної та останньої сторінок. Під час роботи над проектом учні презентували свої країни та школи, познайомилися з культурою та традиціями країн-учасниць проекту. Діти виготовляли новорічні листівки, щоб привітати однолітків із зимовими святами. Результатом проекту є календар, який учні та вчителі можуть використовувати впродовж 2018 року.

Вчитель-учасник проекту від України:
Руслана Горбатюк (Славутська ЗОШ І–ІІІ ст. № 4)
Країни-учасники:
Італія Польща Хорватія Литва Німеччина Латвія Туреччина Україна Грузія Молдова Туніс
Мета проекту:
розширити світогляд учнів, збагатити їхні знання про культуру й традиції інших країн через співпрацю; розвинути навички роботи в команді; вдосконалити ІКТ-навички; підвищити інтерес до вивчення англійської мови.
Предмети:
Географія, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
10 - 15
Інструменти:
PowerPoint, TwinSpace, YouTube, електронна пошта, фото, відео, онлайн-дошка, онлайн-редактор фото та сервіс зі створення опитувань
Результати:

 Відгук вчителя:

Руслана Горбатюк: «Ідея створення проекту виникла ще влітку під час проходження навчальної практики. Ми з учнями прагнули зробити проект, результат якого можна було б використовувати у повсякденному житті. Саме тому вирішили виготовити календар на 2018 рік. Проект легко інтегрувався у навчальну програму, допоміг учням розвинути креативне та критичне мислення,навчив працювати у команді».

 

 

Відгуки учнів:

 

Наталія Скоропляс (9 клас): «Мені завжди подобається брати участь у проектах eTwinning. Проект «Календар дружби» допоміг дізнатися багато нового та цікавого про європейські країни, вдосконалити англійську мову, познайомитися з життям однолітків за кордоном. Особливо мені запам’яталися малюнки школярів з Туреччини та мальовничі пейзажі Хорватії».

 

 

 

 

 

 

Світлана Музика (9 клас): «Найбільше мені запам’яталося те, з яким нетерпінням ми чекали на листи від своїх друзів. Завдяки проекту я усвідомила важливість вивчення англійської мови, вдосконалила навички роботи з комп’ютером. Створений зусиллями 12 країн календар ще довго буде нагадувати нам про роботу над проектом.