eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

The magic of autumn

1 березня 2018 року

Проект націлений на розвиток дослідницьких і творчих навичок в учнів. Школярі слідкували за змінами в природі, щоб дізнатися, чому вони відбуваються, та проілюструвати їх своїми фотографіями та малюнками. Діти створили з природних матеріалів колажі про улюблених тварин, намалювали осінні пейзажі, написали англійською мовою твори про осінь, знайшли цікаву інформацію про дерева та зробили презентації про них. Результати досліджень та творчі роботи учнів увійшли до електронних книжок. Окрім того, були створені тематичні словнички різними мовами.

The magic of autumn
Вчитель-учасник проекту від України:
Валентина Гатальська, Світлана Ленарська, Аліна Пирог, Аліна Шевченко, Інна Данилюк, Ольга Скрипник, Юлія Бугайова
Країни-учасники:
Італія Польща Словаччина Греція Естонія Литва Латвія Румунія Туреччина Україна Грузія Вірменія Азербайджан
Мета проекту:
розвинути в учнів навички дослідження та критичного мислення, командної роботи, толерантності та відповідальності; навчити їх працювати з довідниками й вибирати необхідну інформацію для своїх презентацій, аналізувати та робити висновки; розширити кругозір учнів про європейські країни та їхню природу; розвинути креативність, розмовні та комп’ютерні навички.
Предмети:
Предмети початкової школи, Географія, Технологія та дизайн , Образотворче мистецтво, Музика, Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Природознавство, Біологія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
6 - 12
Інструменти:
фото, відео, електронна пошта, TwinSpace, Skype, PowerPoint, онлайн-дошки; сервіси зі створення слайд-шоу, відео, постерів, тестів, опитувань, пазлів, онлайн-книг
Результати:

 

Відгук вчителя:

Валентина Гатальська: «Проект дав можливість створити умови для розвитку таких необхідних навичок, як критичне мислення, креативність, робота у команді та відповідальність за результативність співпраці. Діти працювали із задоволенням, створили чудові малюнки, колажі та есе про осінь. Проект гарно вписався в програму з англійської мови, географії, природознавства та образотворчого мистецтва. Учні виконували більшу частину роботи на уроках, разом працювали у TwinSpace, були в захопленні від онлайн-конференцій. Я багато чому навчилась у вчителів-партнерів, відкрила для себе нові інструменти та онлайн-сервіси. Міжнародна співпраця на платформі eTwinning значно розширює рамки звичайного уроку і мотивує дітей до навчання та самовдосконалення».

 

Відгуки учнів:

Кунцьо Ярина (6  клас): «Мені сподобався проект, тому що я люблю творчі завдання, яких тут було багато. Найбільше мені припало до душі виготовлення колажів з осіннього листя. Я щаслива, що мій їжачок, створений із листочків, переміг у конкурсі. А ще мені дуже сподобалося спілкуватися з іноземними учнями онлайн».

 

 

 

 

 

Ілля Колесніков (6 клас): «Завдяки проекту я дізнався багато цікавого. Наші спостереження за природою допомогли побачити те, що у звичайному житті ми не помічаємо; краще зрозуміти різні природні явища. Я отримав задоволення від творчих завдань, вивчив нові англійські слова. Цікаво було побачити творчість дітей з інших країн та дізнатися про їхнє шкільне життя та країни».

 

 

 

 

 

Віталій Башлай (6 клас): «Як і мої однокласники, я із задоволенням беру участь у проектах eTwinning. Особливо подобається те, що у нас завжди багато різних заходів. У цьому проекті дуже цікаво було виготовляти різні вироби з осіннього листя, готуватися до свята Halloween. Я багато нового дізнався не тільки про природу, а й про європейські країни. Онлайн-конференції дають нам змогу спілкуватися англійською мовою – це цікаво і корисно».