eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Superheroes’ Academy

19 лютого 2018 року

Головною ідеєю проекту стала волонтерська діяльність у контексті теми «супергероя». З одного боку учні досліджувати відомі постаті з коміксів і фільмів (таких як «Бетмен», «Супермен», «Капітан Америка» та ін.) та водночас відкривали для себе, що кожен може бути супергероєм, і що насправді нам небагато потрібно для того, щоб допомагати іншим. Учасники активно реалізовували проект методами неформальної освіти. Через живе спілкування поступово зникнув мовний бар'єр, що сприяло плідній співпраці. Щоденна робота у нових командах мала на меті показати учням картину сучасного світу, де всі люди різні, але кожен заслуговує на розуміння, допомогу та щасливе життя. Результатом стала спільно створена електронна книга-комікс, що пропагує волонтерські та підприємницькі ідеї, розвиток компетенцій, зміцнення польсько-української дружби, бажання боротися зі злом цього світу задля кращого майбутнього для себе та інших.

Superheroes’ Academy
Вчитель-учасник проекту від України:
Ірина Панасюк, Світлана Степасюк, Мирослава Мезіна, Ганна Пелехата, Марія Фількорн; Нововолинська спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 1-колегіум.
Країни-учасники:
Польща Україна
Мета проекту:
зміцнення міжкультурного діалогу шляхом розвитку відкритості й знаходження порозуміння серед молоді; набуття компетенцій, необхідних для активної участі в суспільному та професійному житті; сприяння розвитку активній громадянській позиції; пропагування підприємницької діяльності, волонтерства та головного девізу проекту – «Разом ми можемо більше».
Предмети:
Міжпредметний цикл, Іноземні мови, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Музика
Мови проекту:
англійська, польська
Вік учнів:
14 - 17 років
Інструменти:
електронна пошта, Messenger, TwinSpace, блог, програми для відеомонтажу, онлайн-сервіси для створення вікторин, інтерактивних зображень, уроків та фільмів.
Результати:

Відгук вчителя:

Ірина Панасюк: «Найбільшим досягненням проекту було усвідомлення учасниками необхідності допомагати іншим людям, а також зміцнення довіри до себе та оточуючих, краще розуміння сучасного світу та його громадян, зокрема, потреб людей з обмеженими можливостями. Успіхом нашої академії стало донесення до його учасників відомостей про загальні людські цінності і розуміння того, що в майбутньому їм доведеться зустрітися з різними людьми і вміти з ними жити та співпрацювати. Після проекту діти зголосилися провести благодійну акцію з нагоди Дня Святого Миколая».

Відгуки учнів:

 Андрій Лісовий (10 клас): «Проект був дуже цікавий та насичений. Протягом декількох днів ми познайомилися з новими людьми та отримали масу вражень. Мені здається, що такі проекти є дуже актуальними для сучасної молоді. Кожен хоче зануритися у доброзичливу атмосферу взаємодії з однолітками та отримати досвід у спілкуванні іноземною мовою. Останній є дуже корисним, адже мовний бар’єр – проблема багатьох людей».