eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

M.I.G.R.A.T.I.O.N: The Circle of Life

24 листопада 2017 року

Українські учні 4 класу вивчали тему міграції птахів, а 7 класу – працювали над темою міграції людей, зокрема, біженців. Впродовж виконання проекту діти виконували різні завдання. Зокрема, представляли себе, шукали інформацію про перелітну пташку України (ластівку), майстрували годівнички і розвішували у парку. Діти створили маршрут з Сирії до України та зробили відеослайди такої подорожі. Старші учасники проекту брали інтерв’ю у трьох учнів нашої школи, які переїхали зі сходу України через воєнні дії. В ньому діти діляться своїми почуттями та хвилюваннями стосовно свого переїзду. Також учні-партнери спільно створили лого проекту та пересилали його з країни в країну, що було чудовою співпрацею задля спільної мети.

Вчитель-учасник проекту від України:
Галина Могиляк, Львівська Спеціалізована ЗОШ № 81 ім. П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови
Країни-учасники:
Італія Польща Греція Іспанія Україна
Мета проекту:
залучити учнів до дослідницької роботи щодо такої актуальної та важливої проблеми як міграція.
Предмети:
Математика/Геометрія, Іноземні мови, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Музика, Образотворче мистецтво, Географія, Історія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
10–13 років
Інструменти:
фото, відео, електронна пошта, Twinspace, Google Documents, Youtube, віртуальна дошка, онлайн-сервіси для створення плакатів та роботи з відео
Результати:

Відгук вчителя:

Галина Могиляк: «Проект мав дуже цікаву і повчальну ідею. По-перше, різнобічно дослідити тему міграції – людей та птахів. По-друге, завдяки участі у проекті учнів початкової та середньої школи, тема була відкрита послідовно і завдання діти отримували  відповідно до свого віку – старші учні розкрили проблему міграції людей, а молодші – птахів. Учні 7 класу ближче познайомилися зі старшокласниками нашої школи, знявши про них відео інтерв’ю, у якому ті розповіли, як залишили свої будинки, друзів та родичів через воєнні дії. Для мене – це був безцінний досвід, який я здобула  саме завдяки проектній діяльності у програмі eTwinning».

Відгуки учнів:

Ярема Стадник (7 клас): «Цей проект показав нам багато нового про міграцію. Ми мали багато цікавих завдань та спілкувалися з дітьми з інших країн. Сподіваюся, що ми братимемо участь у подібних проектах у майбутньому і вони дадуть нам такі ж самі враження та новий досвід».

Марта Федоряка (7 клас): «Під час проекту ми вивчили багато цікавої інформації про міграцію. Коли ми виконували завдання та шукали інформацію за цією темою, ми навчилися працювати у команді та розділяти відповідальність за пошук між учасниками групи. Цей проект допоміг нам об'єднатися та подружитися, чим ми всі щиро завдячуємо програмі eTwinning».

Андрій Паращук (4 клас): «Я живу в Україні в красивому місті Львів. Наш клас брав участь у міжнародному проекті. Це був дуже цікавий проект, оскільки я  дізнався багато про життя птахів та їхню міграцію. На презентацію я підготував ластів’яче гніздо та розповідь про ластівок англійською мовою. Цей проект навчив мене працювати в команді та дав нові знання про птахів».

Захар Ярош (4 клас): «Для мене проект «M.I.G.R.A.T.I.O.N»  був дуже цікавим. Я зрозумів, що є багато комп’ютерних програм, завдяки яким можна робити спільні завдання разом з іншими дітьми, навіть якщо вони живуть в інших країнах. Дякую за можливість приймати участь у такому унікальному проекті!».

Проект стартував  12.09.2016.