eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

A birthday card for Rebeca

24 листопада 2017 року

Ребекка – ангольська дівчина, яка живе в Лісабонській педіатричній лікарні протягом 2 років, без надії на одужання. У неї пухлина мозку і вона паралізована нижче від шиї. Тим не менш, вона є працьовитої ученицею, яка любить вчитися. Вона щодня відвідує заняття в лікарні та з задоволенням слідкує за вказівками своїх шкільних вчителів. 8 січня 2017 року їй виповнилося 14 років, і її однокласники дуже хотіли зробити цей день незабутнім. Тож діти з 196 Європейських шкіл відсилали вітальні листівки, щоб подарувати посмішку Ребеці.

Країни-учасники:
Італія Мальта Польща Швеція Чехія Греція Хорватія Естонія Фінляндія Франція Іспанія Ірландія Литва Німеччина Португалія Румунія Великобританія Норвегія Туреччина Грузія Вірменія Туніс Словенія
Мета проекту:
підтримати дітей з особливими потребами та подарувати посмішку госпіталізованим дітям; сприяти поширенню гуманних цінностей та ідеї допомагати іншим, не чекаючи нічого взамін; розвинути в учнів дружність та чуйність до проблем особливих дітей.
Предмети:
Етика, Основи громадянського права, Образотворче мистецтво, Іноземні мови, Міжпредметний цикл
Мови проекту:
румунська, португальська, французька, англійська
Вік учнів:
3–19 років
Інструменти:
відео, онлайн-фоторедактор, електронна пошта, меседжер, пошта, PowerPoint, Google Диск, Goоgle Apps, Skype
Результати:

Відгук вчителя:

Галина Слинчук: «Проект є надзвичайно актуальним як для України, так і для людей зі всього світу. Він вчить не бути байдужим до тих, хто знаходиться поряд, потребує нашої уваги й підтримки; об’єднує зусилля всіх учасників. Цінний досвід, отриманий у співпраці з українськими ти європейськими партнерами, ми будемо поширювати для відродження благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності.  Даний проект увійшов в номінацію 100 найкращих eTwinning-проектів 2017 року. Серед  952 відзначених проектів, ми вибороли 8 місце з 21 European Quality Labels».

Відгуки учнів:

Дарина Іванова (7 клас): «Працюючи над проектом, я дізнався багато цікавих фактів з історії та культури європейських країн і різних регіонів України; удосконалив навички роботи з інтернет-ресурсами й сучасними онлайн-інструментами; розвинув зосередженість, увагу та вміння ефективно працювати в команді».

 

 

Вчителі-учасники проекту від України: 

Галина Слинчук, Лугинська ЗОШ І–ІІІ ст. № 2;  Діана Гетте, Дніпровська ЗОШ І–ІІІ ст.; Ганна Чорновол, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 102; Оксана Штих, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91, Лариса  Покрова, Херсонська ЗОШ І–ІІІ ст. № 36; Олександра Журавльова, Тернопільська ЗОШ І–ІІІ ст. № 28; Вікторія Рева та Зіна Хурма, Куйбишевська ЗОШ І–ІІІ ст. «Інтелект»; Юлія Федоренко, Сумська ЗОШ І–ІІІ ст. ім. В.Стремченка; Сергій Мусієнко, Коростишівська гімназія № 5.

Проект стартував  02.09.2016.