eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Як потрапити на портал etwinning Plus та з чого він складається?

Public Portal – це частина порталу, з відкритою інформацією для всіх, хто бажає  дізнаватись про участь країн eTwinning Plus у програмі.

Teacher Desktop – це робоча зона вчителя на порталі. В неї можуть зайти лише ті, хто офіційно зареєстрований у програмі. Тут вчитель може: читати новини про участь України в eTwinning Plus; створити свій профіль та розміщувати в ньому інформацію про себе та свою діяльність в eTwinning (в підрозділі My eTwinning life); заводити дружбу з іноземними колегами (за допомогою функції пошуку - Find eTwinners); переписуватись з іншими eTwinning-колегами (на eTwinning Plus Forum); дізнаватися про вже існуючі міжнародні проекти, задавати питання чи висловлювати своє бажання щодо участі в них, описавши детально свої сфери зацікавлення (скільки років учням, які предмети та теми їх цікавлять, які інструменти ви готові використовувати в роботі, якою мовою володієте тощо).

TwinSpace – це закрита мережа, створена спеціально для eTwinning-проектів. Доступ до неї вчитель отримує після того, як одержує запрошення до проекту від іншого європейського вчителя або після реєстрації власного проекту. TwinSpace містить багато різних інструментів, які допомагають вчителям-учасникам в реалізації проектів. Ви можете використовувати цей простір в якості бази для всієї комунікаційної та проектної діяльності, як вітрину для результатів проекту чи просто як місце для збереження всієї документації.

За допомогою інструментів TwinSpace ви можете: знаходити інструкції та рекомендації по роботі з порталом; планувати етапи проекту в календарі та організовувати проектну роботу; спілкуватися з колегами з інших країн на спеціальному форумі (закритому для учнів) і в онлайн-чаті; запрошувати учнів до проекту; наповнювати сторінку проекту матеріалами, які демонструють процес його реалізації. TwinSpace містить також спеціальний розділ для учнів, який дозволяє їм спілкуватися один з одним в режимі «онлайн».

Якщо ви хочете розказати про свою роботу в eTwinning людям, які не брали участі в проекті, ви можете надіслати їм посилання на ваш TwinSpace, де вони зможуть переглядати активні сторінки з діяльності проекту. Ще один спосіб – опублікувати блог на TwinSpace та вислати посилання на нього своїм читачам (посилання має бути чітким, бо пошукові системи результати по ньому не видають).

Анагломовна презентація про інструменти порталу.