eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відгуки про події

Відгуки про Підсумки року eTwinning Plus 2014

 

Вальчук Олена, Ковельська міська гімназія, Волинська обл.:

«Dear eTwinning team, thank you for inviting me to the conference. Let me express my gratitude to all of you for your dedication to this program. You are doing a great job. You are people who make things happen. Merry Christmas, Happy New Year!»

 

 

Гарбуз Вікторія, Ковельська міська гімназія, Волинська обл.:

«Хочу висловити найтепліші слова вдячності команді eTwinning Plus Ukraine за організовані заходи для вчителів-ітвіннерів у 2014 році. Тренінги, вебінари, практичні сесії, залучення українських вчителів до міжнародних конференцій та контактних семінарів  відривають нові можливості для педагогів України та сприяють успішній інтеграції  українських навчальних закладів у світову освітню спільноту. Участь у міжнародних проектах – це підвищення професійної майстерності вчителя, обмін педагогічними ідеями, методиками викладання, вдосконалення вмінь володіння іноземними мовами. Особисто для мене eTwinning – це унікальна платформа, яка дозволяє працювати індивідуально і творчо. Основні принципи  eTwinning: DISCOVER – CONNECT – COLLABORATE – PROGRESS стали для мене визначальними не лише в педагогічній діяльності, а й у щоденному житті. Надзвичайно горджуся тим, що проект Creative Recycling Through Art, ініційований Ковельською міською гімназією, що на Волині, визнаний одним з п’яти найкращих проектів 2014 року в Україні».

 

Єлизавета Овчаренко, Долинська спеціалізована школа № 6, Івано-Франківська обл.:

«Приїжджаючи на подібні заходи чи семінари для вчителів, я себе ловлю на думці, що всі люди, які збираються тут, кожного разу стають сім’єю. Серце радіє, що нас стає все більше і що Україна розвивається, а її вчителі хочуть розвиватися на добровільних засадах. Я дякую всім ітвіннерам за те, що ми ідемо з однією ціллю і підтримуємо одну і ту ж саму ідею». ​

 

Тетяна Ярмиш, Смілянський природничо-математичний ліцей, Черкаська обл.:

«eTwinning – унікальна програма, яка дозволяє не просто готувати дітей до глобального суспільства, а  жити і працювати в ньому зараз. В проектах ми піднімаємо багато питань, які цікавлять сучасну молодь. У міжнародній співпраці  я вчуся та дізнаюся багато, але і партнери також вчаться та дізнаються дещо про нас».

 

Майя Селятіна, Гімназія №2, Одеса:

«Дорогая наша Команда eTwinning Plus PSA в Украине,
Спасибо большое за Ваше приглашение на Подведение итогов года и за Ваше всегда тёплое и внимательное отношение! Спасибо за материалы.
С наступающим Вас Новым годом! Я от всей нашей школы и от себя лично передаю Вам искренние и самые наилучшие пожелания в Новом году!»

 

Людмила Хорькова, КЗШ № 114, Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.:

«Дякую команді eTwinning Plus PSA в Україні за цікаво проведений час та організацію підсумкового заходу 19 грудня 2014 року. Вітаємо з Новорічними та Різдвяними святами».

 

Відгуки eTwinning Plus practical session 2014

Відеовідгуки

 

Наталія Грушко, Заліщицька державна гімназія, Тернопільська обл.:

Блог Наталії

 

 

 

Степан Германюк, Фастівський НВК Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9, Київська обл.:

«Шановні члени команди eTwinning Plus,

Щиро вдячний Вам за можливість попрацювати під керівництвом Вашої команди. 

Ви не уявляєте, скільки нового я для себе взяв з цього тренінгу! Правда, не все я зміг осягнути, але постараюсь з Вашою допомогою впоратись. Я трохи розуміюсь в комп'ютерах, але, як сам бачу, ще дуже мало. Буду працювати ще наполегливіше. Спасибі Вам за науку».

 

Світлана Малій, КЗНЗ Гімназія №15, Нікополь, Дніпропетровська обл.:

«Добрый день, дорогая украинская  команда eTwinning!
Еще раз хочу поблагодарить за приглашение на практическое занятие  в Киеве. Очень полезно, чудесная атмосфера, доброжелательные люди - масса позитива. Спасибо!!!»

 

 

Тетяна Гринкевич, Самбірська школа №8, Львівська обл.:

«Дуже добре, що завдяки заходу нові учасники програми змогли побачити її важливість і те, що кожен учасник тут цінується, а також ознайомитися з уже реалізованими проектами та зрозуміти, що зробити проект – не так і складно. Цікаво було познайомитися з учасницею з Латвії, яка навчила практичним моментам: як реалізувати проект? З чого починати; а також показала успішні латвійські проекти. Дуже приємні враження залишаться від спілкування з колегами, адже в неформальній атмосфері ми змогли поділилися і непевністю, і успіхами. Також цікаві були лекції про покоління та емоції, які допомогли нам зануритися глибше у психологію та підштовхнули до розвитку в подальшій професійній діяльності. Ми з колегами є дуже щасливі від того, що тут побували».

 

Сергій Кошовий, Сосонська середня загальноосвітня школа, Вінницька обл.:

«Я перший раз беру участь у подібному заході. І враження та емоції, звичайно, переповнюють мене. Багато користі було від практичних занять. Дякую, що навчили користуватися  ключовими інструментами програми та показали, як можна самому засновувати проекти. Познайомився з новими вчителями, які також збагатили мене досвідом, який я понесу в свою школу – буду ділитися ним з учнями та колегами з Вінницької області. Під час заходу я встиг приєднатися до діючих проектів, а по приїзді вже буду думати про заснування власного».  

 

Людмила Яременко, Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради, Київська обл.:

«Хочу подякувати організаторам за те, що захід був справді корисний. Багато нового взяла для себе. Наш заклад має доступ до інтернету в кожному кабінеті, тож для нас ця програма є дуже актуальною. Це велика можливість долучитися до міжнародної спільноти, співпрацювати з навчальними закладами Європи. Також корисним є вивчення англійської мови практичним способом і те, що в проектах чітко прослідковується міжпредметний зв’язок.Все це мотивує дітей до навчання, вивчення мов, проведення досліджень та отримання результатів. Для мене, як вчителя географії, було корисно дізнатися не лише про створення проектів, а й про їхню реалізацію саме в рамках міжнародної співпраці – це ключова унікальність і перевага програми».  

 

Світлана Гасяк, Млинівська гуманітарна гімназія, Рівненська обл.:

«Щиро дякую за гарно організований і насичений корисною інформацією захід. Він справді залишив дуже приємні спогади і надихнув до праці.

Цікаво було познайомитись із проектами українських вчителів.  Найбільше запамятався і вразив досвід ітвінерів із Хуста. МОЛОДЦІ! Сподобалось також спілкування із колегою з Латвії.

Натхнення вам!»

 

Галина Крачковська, Львівська лінгвістична гімназія:

«Шановна командо eTwinning Plus!

Щиро дякую за якісну підготовку семінару 20-21 листопада для вчителів західного регіону! Було цікаво і корисно отримати багато потрібної інформації з програми. Особливо сподобались сесія про теорію поколінь, з амбасадором з Прибалтики та виступи вчителів, які поділились досвідом роботи у цій програмі».

 

Валентина Мельник, Єланецька гуманітарна Гімназія, Миколаївська обл.:

«Шановна Командо eTwinning Plus PSA в Україні! Дуже дякую за можливість взяти участь у Практичній сесії в жовтні місяці 2014 року. Для мене, як для новачка, це було дужо корисно. З’явилася загальна уява та розуміння того, що та як потрібно робити у проектах».