eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Експерт з міжнародного співробітництва Кріс Уільямс, запрошений PSA Україна, відвідав київську гімназію № 107 «Введенська»

29 грудня 2014 року

 

Гість «Підсумків року eTwinning Plus  2014 в Україні» Кріс Уільямс, амбасадор Британської Ради та експерт з міжнародного співробітництва (Великобританія), відвідав київську гімназію № 107 «Введенська». З життям школи його знайомила вчитель-ітвіннер Юлія Томковид.

Пан Уільямс поспілкувався з директором гімназії, оглянув школу та відвідав уроки. Особливий акцент було зроблено на діяльності кафедри іноземних мов. Зокрема, гість взяв участь в уроці англійської для 2 класу, де діти розповіли про себе і свої захоплення, подарували власноруч зроблені подарунки, разом з гостем поспівали англійських різдвяних пісень.

Також пан Уільямс провів брифінг з учасниками eTwinning та мовного клубу «ENGLEASURE». Він продемонстрував відео про своє місто й школу, в якій викладає, подарував сувеніри та відповів на запитання. У спілкуванні заторкнули різні теми:  від питань про спорт до ставлення британця до ситуації в Україні. Для учнів-ітвіннерів, що якраз працюють над  проектом Growing Up in Europe, ця зустріч стала потужним поштовхом для плідного вивчення іноземних мов та проектної співпраці. А пан Уільямс відмітив гарну мовну підготовку гімназистів, якісну організацію навчального процесу та професіонолізм колективу школи.

Відгук Юлії Томковид: «Мої враження про візит пана Уільямса – це неймовірні емоції, безцінний досвід, творче піднесення до нових проектів і міжнародної співпраці на базі eTwinning Plus! Гімназія №107 «Введенська» висловлює щиру подяку команді PSA Україна за чудову можливість та виказану довіру».