eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери відсвяткували Підсумки року eTwinning Plus 2014 в Україні

26 грудня 2014 року

 

19 грудня у Києві відбулися Підсумки року eTwinning Plus 2014 в Україні. Подія зібрала 130 найактивніших вчителів та директорів їхніх шкіл.

Захід урочисто відкрив керівник програми в Україні Сергій Теплов. Він привітав присутніх з досягненнями eTwinning Plus в Україні в 2014 році, розповів про роль вчителя у ХХІ ст. та про цілі, які програма ставить перед ітвіннерами на найближчі роки. Зокрема, наголосив на важливій місії вчителя як того, хто допомагає соціалізувати наших дітей. У свою чергу координатор програми Валентина Веліченко ознайомила вчителів з цьогорічними результатами діяльності програми в Україні в цифрах та фактах, а також розказала про плани на 2015 рік.

Учасників також привітала представник Британської Ради Вікторія Іваніщева, що зупинилася на важливих якостях вчителя ХХІ ст., який в першу чергу має прагнути бути помічником для дітей та втілювати ідею «Learning by doing», в тому числі за допомогою проектів eTwinning.

У рамках заходу ітвіннери взяли участь у воркшопі Амбасадора Британської Ради та експерта з міжнародного співробітництва Кріса Уільямса (Великобританія) на тему «Що робить партнерство між школами ефективним».

Найурочистішим моментом стало нагородження 5 найкращих проектів року. Нагороду (планшети та дипломи) від PSA Україна отримали:

Проект Myths and Legends, вчитель Надія Вовченко, Черкаська гімназія № 31, директор Василь Пивоваров.

Проект FUSE, вчитель-амбасадор Західного регіону Єлизавета Овчаренко, Долинська спеціалізована школа № 6 з поглибленим вивченням предметів Івано-Франківської області, директор Георгій Василюк.

Проект Creative recycling through art, вчитель Вікторія Гарбуз, Ковельська міська гімназія Волинської області, директор Олена Вальчук.

Проект Let’s talk about the future, вчитель Наталія Орлик, Спеціалізована школа № 3, місто Хуст Закарпатської області, директор Рішко Віталій

Проект European meetings, вчитель Тетяна Ярмиш, Смілянський природничо-математичний ліцей Черкаської області, директор Софія Гнідая.

Вчителі-переможці презентували свої проекти аудиторії, після чого всі учасники взяли участь у святковому фуршеті. В рамках нього ітвіннери поспілкувалися, обмінялися досвідом, поділилися досягненнями та надихнули один одного на нові звершення у 2015 році.

Фотозвіт події

Відгуки учасників:

Єлизавета Овчаренко, вчитель Долинської спеціалізованої школи № 6, амбасадор:

«Приїжджаючи на подібні заходи чи семінари для вчителів, я себе ловлю на думці, що всі люди, які збираються тут, кожного разу стають сімєю. Серце радіє, що нас стає все більше і що Україна розвивається, а її вчителі хочуть розвиватися на добровільних засадах. Я дякую всім ітвіннерам за те, що ми ідемо з однією ціллю і підтримуємо одну і ту ж саму ідею». 

Тетяна Ярмиш, вчитель Смілянського природничо-математичного ліцею:

«eTwinning – унікальна програма, яка дозволяє не просто готувати дітей до глобального суспільства, а  жити і працювати в ньому зараз.В проектах ми піднімаємо багато питань, які цікавлять сучасну молодь. У міжнародній співпраці  я вчуся та дізнаюся багато, але і партнери також вчаться та дізнаються дещо про нас».

Олена Вальчук, директор Ковельської міської  гімназії:

«Я вдячна програмі eTwinning за таку чудову можливість – брати участь у проектах.Також дякую представникам PSA, за те, що ви організовуєте діяльність програми в Україні й подібні заходи, та залучаєте нас та наших вчителів. Я думаю, що всі ітвіннери пишаються зараз тим, що вони є вчителями