eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери взяли участь у міжнародній конференції в Римі

10 грудня 2014 року

 

У Римі відбулася eTwinning Conference 2014, яка зібрала вчителів та представників служб підтримки програми з 39 країн. Участь у конференції взяли 500 осіб. Нашу країну на заході представили вчителі Тетяна Ярмиш (Смілянський природничо-математичний ліцей, Черкаська обл.) та Юлія Троян (Хмельницька школа № 6), а також координатор програми в Україні Валентина Веліченко.

У ході події перед аудиторією виступили представники Європейської комісії, Міністерства освіти Італії, European Schoolnet, NSS Італії; експерти з технологічної й  онлайн-освіти та сфери розвитку сучасних професійних компетенцій.

Також учасники взяли участь у нетворкінг-сесії Game of Romes і воркшопах, присвячених eTwinning та іншим можливостям для розвитку вчителів: Project-based learning, Design Based Learning, eTwinning Plus: Success stories, ICT tools, Coding, Setting online safety standards for schools, Teaching with Infographics, Spreading Innovation in School тощо. 

В рамках конференції ітвіннери не лише ознайомилися з новими темами, креативними практиками, корисними інструментами для саморозвитку та навчання своїх учнів, а й також познайомилися з багатьма новими колегами з усього світу, обмінялися цікавими ідеями, підходами й методами викладання, своїм баченням майбутнього та його вимог щодо розвитку нових успішних поколінь.

Корисна інформація з воркшопів та відгуки учасників

Фотозвіт

Фінальне відео

Відгуки учасниць:

Тетяна Ярмиш: «Конференція надихнула на творчість та  використання нових технологій,  ефективних для розвитку життєво необхідних компетенцій учнів. Було дуже цікаво почути думку колег з різних куточків Європи про перспективи розвитку ринку праці та про те, як підготувати учнів до викликів сучасного суспільства. На конференції я відчула себе членом великої активної спільноти,  відкритої для нового сучасного підходу у вирішенні проблем, багатої  на креативні ідеї, якими щедро діляться один з одним вчителі. Нові знайомства, зустріч з партнером по проекту з Італії Вірджинією Пауглісі, network Games of Romas – це незабутні емоційні події, що назавжди залишаться в моїй пам’яті».

Юлія Троян: «Участь у конференції для мене – це і велика відповідальність, і велика удача. Я мала змогу поспілкуватися з іноземними колегами, порівняти себе з іншими, дізнатися багато нового для використання у своїй роботі. Я відвідала чотири воркшопи, кожен з яких був надзвичайно корисним. Найбільше запам’ятався воркшоп Setting online safety standards for schools, де нам розповіли про еsafety Label для шкіл, корисні ресурси, типові проблеми, пов’язані з використанням комп’ютерних технологій та шляхи їхнього подолання. Крім того, дуже рада була зустріти своїх партнерів по проектам – Paulien du Fossé, Mariangela Bielli, Andrea Ullrich. Ми мали змогу поспілкуватися ближче, обговорити майбутній план роботи. Я із задоволенням передала їм листи своїх учнів. Участь у конференції надихнула мене на реалізацію нових ідей у своїй роботі, на рух уперед, прагнення до вдосконалення та професійного росту».