eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася завершальна в 2014 році практична сесія eTwinning Plus для українських ітвіннерів

27 листопада 2014 року

 

20-21 листопада відбувся третій захід із серії eTwinning Plus Practical Session. Сесія зібрала близько 80 вчителів із Центральної та Західної  України. Сесію провели представники PSA Ukraine: Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Олена Коваленко, Катерина Липовська та Олександра Цикура.

У рамках семінару учасники:

  • дізналися про особливості розвитку програми в Україні від керівника програми eTwinning Plus в Україні Сергія Теплова;
  • ознайомилися з головними подіями та новинами 2014 року;
  • розглянули ключові інструменти Public Portal, Desktop і TwinSpace;
  • на практиці потренувалися у використанні цих інструментів у воркшопах від координатора програми Валентини Веліченко та менеджера з комунікацій Олени Коваленко;
  • взяли участь у воркшопі «Теорія поколінь» від бізнес-тренера Оксани Марусич;
  • вивчили особливості реалізації проектів на воркшопі від амбасадора з Латвії Liene Millere;
  • ознайомилися новими можливостями самостійно засновувати проекти та правилами отримання Quality Label;
  • знайшли ідеї для власних проектів у бреінстормінгу під модерацією спеціаліста з контенту та розробника психологічних тренінгів для підлітків Олександри Цикури;
  • взяли участь у практикумі з емоцій та особливостей керування ними.

Наприкінці заходу перед аудиторією виступили найактивніші вчителі, які поділилися своїм досвідом участі у міжнародних семінарах для ітвіннерів – Наталія Баняс та Наталія Орлик (Хустська спеціалізована школа №3 Закарпатської області), а також вчитель-амбасадор Єлизавета Овчаренко (Долинська спеціалізована школа №6 Івано-Франківської області). Вчителі з Хуста розповіли про свої враження та користі, отримані в рамках конференції «Співпраця шкіл Дунайського регіону», що відбулася в Австрії. А Єлизавета Овчаренко розповіла про свою участь у двох контактних семінарах eTwinning (в Польщі та  Литві), можливості, які вони відкривають, а також  про реалізацію проекту FUSE, започаткованого в рамках одного з семінарів.

Сесія завершилася урочистим врученням сертифікатів усім учасникам події. Також PSA Ukraine нагородила спеціальними призами переможців щомісячних номінацій: Наталію Грушко (проект жовтня The Harmony of Nature – The Harmony of Family, Заліщицька державна гімназія Тернопільської області), Єлизавету Овчаренко (проект вересня Myths and Legends, Долинська спеціалізована школа №6), Наталію Баняс, Наталію Орлик та Світлану Турчин (школа-лідер червня – Хустська спеціалізована школа №3).

Відгуки учасників:

Тетяна Гринкевич, Самбірська школа №8 Львівської області:

«Дуже добре, що завдяки заходу нові учасники програми змогли побачити її важливість і те, що кожен учасник тут цінується, а також ознайомитися з уже реалізованими проектами та зрозуміти, що зробити проект – не так і складно. Цікаво було познайомитися з учасницею з Латвії, яка навчила практичним моментам: як реалізувати проект? З чого починати; а також показала успішні латвійські проекти. Дуже приємні враження залишаться від спілкування з колегами, адже в неформальній атмосфері ми змогли поділилися і непевністю, і успіхами. Також цікаві були лекції про покоління та емоції, які допомогли нам зануритися глибше у психологію та підштовхнули до розвитку в подальшій професійній діяльності. Ми з колегами є дуже щасливі від того, що тут побували».

 Гарбуз Вікторія, Ковельська міська гімназія Волинської області

«Хочу подякувати організаторам заходу. Учасники мали можливість познайомитися з головними подіями eTwinning Plus в Україні, основними інструментами з реалізації проектів. Координатори програми проінформували про нові перспективи для українських вчителів, які полягають у можливості самостійно ініціювати проекти та отримувати нагороду National Quality Label. Цікавими були презентації українських вчителів, які поділилися успішним досвідом реалізації власних проектів. Робота в групах, інтерактивні форми роботи та обмін ідеями допомогли учасникам сесії сформувати практичні вміння для створення нових проектів. Амбасадор з Латвії презентувала найкращі проекти за участі латвійських вчителів, а також поділилася досвідом ефективного створення проектів. Тренінги, воркшопи та практичні заняття під час сесії стали додатковим стимулом для роботи у програмі eTwinning Plus».

Фотозвіт