eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

У Києві відбулася eTwinning Plus Practical Session для вчителів-ітвіннерів з Півдня та Центру України

6 листопада 2014 року

 

23-24 жовтня в Києві пройшла чергова eTwinning Plus Practical Session для вчителів програми. Участь у ній взяли близько 50 учасників з південної та центральної частини України.

Учасники дізналися про важливі події програми з моменту її заснування в Україні, ознайомилися з ключовими інструментами Public Portal, Desktop та оновленого TwinSpace, а також виконали практичні завдання для закріплення знань під модерацією координатора програми Валентини Веліченко й менеджера з комунікацій Олени Коваленко.

Оксана Марусич, бізнес-тренер та експерт з теорії поколінь, розповіла аудиторії про характерні ознаки поколінь бебі-бумерів, Х, У, Z та про особливості комунікації з ними. Тож вчителі навчилися розрізняти покоління та краще розуміти своїх колег, учнів та близьких. 

Також  учасники детально познайомилася з новими можливостями для українських вчителів – розглянули покрокові інструкції з реєстрації проектів та критерії для отримання Quality Label. А ще дізналися про особливості реалізації проектів та кілька корисних сервісів для проектної діяльності від вчителя-амбасадора Олени Науменко (Черкаська гімназія №31).

У рамках заходу вчителі також взяли участь у Workshop Project Method від  Івети Мільти, спеціально запрошеного вчителя-амбасадора з Латвії, де познайомилися з корисними інструментами для роботи в проектах. А ще Івета розповіла про найкращі проекти з Латвії та про основні елементи успішних проектів.

Також аудиторія взяла участь у практикумах «Емоції та керування ними» і «Пошук ідей» від спеціаліста з контенту PSA Ukraine Олександри Цикури. В рамках практикумів учасники повчилися розпізнавати базові емоції та керувати ними, а також потренувалися у бреінстормінгу та знайшли багато творчих ідей, які невдовзі стануть реальними проектами eTwinning.

У ході події перед аудиторією виступили найактивніші вчителі – учасники міжнародних контактних семінарів в Польщі, Австрії, Литві – Людмила Побережна (Вінницька гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка), Майя Селятіна (Одеська спеціалізована школа №10), Ольга Шевченко (школа №4 м. Жмеринки Вінницької області) та Олена Науменко. Вчителі розповіли про свої враження, натхнення  та інші користі, отримані в рамках цих семінарів.

Наприкінці заходу перед учасниками виступив керівник програми eTwinning Plus в Україні Сергій Теплов. Також представники PSA нагородили пам’ятними подарунками переможців: «Проект червня» – Майю Селятіну  (Одеська спеціалізована школа №10), «Проект вересня» – Надію Вовченко (Черкаська гімназія №31), «Школу-лідера за кількістю проектів у вересні» – Ольгу Шевченко (Загальноосвітня школа №4, м. Жмеринка). Всім учасникам також було вручено сертифікати про участь у практичній сесії eTwinning Plus.

Відгук учасника Сергія Кошового (Сосонська середня загальноосвітня школа, Вінницька обл.):

«Я перший раз беру участь у подібному заході. І враження та емоції, звичайно, переповнюють мене. Багато користі було від практичних занять. Дякую, що навчили користуватися  ключовими інструментами програми та показали, як можна самому засновувати проекти. Познайомився з новими вчителями, які також збагатили мене досвідом, який я понесу в свою школу – буду ділитися ним з учнями та колегами з Вінницької області. Під час заходу я встиг приєднатися до діючих проектів, а по приїзді вже буду думати про заснування власного».  

Фотозвіт події