eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Нові можливості для українських вчителів eTwinning Plus: реєстрація проектів та Quality Labels

31 жовтня 2014 року

 

З жовтня 2014 року українські ітвіннери отримали нагоду самостійно засновувати та реєструвати проекти, а також отримувати нагороду Quality Labels (Знаки якості) за успішні інноваційні проекти.

Для реєстрації проекту вчителю-учаснику з України потрібно знайти ще одного партнера, зацікавленого стати співзасновником проекту. Після цього засновник має заповнити спеціальний формуляр на Desktop у розділі Project (Сreate a new project), попередньо узгодивши ключову інформацію з партнером. У формулярі необхідно вказати свою школу, партнерів-учасників та детальний опис майбутнього проекту. Важливо уважно заповнити всі необхідні поля.

Ці дані автоматично потрапляють до відповідних служб підтримки програми. Далі вони обробляються представниками служб підтримки. Якщо формуляр був заповнений правильно, протягом тижня проект буде зареєстровано. Після реєстрації ви зможете знайти проект на Desktop у розділі Project, підрозділі Open.

Також відтепер українські ітвіннери можуть претендувати на отримання відзнак Quality Labels, якими eTwinning нагороджує учасників проекту, що продемонстрували високий рівень інновації та успішності в проектній роботі.

Критерії проекту для отримання National Quality Label: педагогічна інноваційність і креативність, інтеграція в навчальний процес, комунікація та обмін між школами-партнерами, співпраця між партнерськими школами, використання технологій, результати, вплив і документація, а також інші нагороди (якщо такі є). Детальніше про критерії.

Якщо вчитель впевнений, що його проект відповідає цим критеріям, він може подати заявку для отримання Національного знаку якості через свій Desktop у розділі Projects, заповнивши анкету Apply for a Quality Label. Отримавши National Quality Label, ви можете загрузити відповідний сертифікат на Desktop (у розділі Project навпроти проекту є Download the Quality Label for this project). Також проект з цією відзнакою стає учасником національного конкурсу найкращих проектів, переможців якого визначає PSA Ukraine наприкінці року.

Також українські ітвіннери зможуть взяти участь у конкурсі на отримання European Quality Label – Знаку якості на європейському рівні. Ця нагорода стане доступною українцям з жовтня 2015 року (відбір переможців триває з жовтня 2014 по червень 2015). Учасниками конкурсу стають ті проекти, які отримали як мінімум дві відзнаки National Quality Label від різних країн-учасниць. Переможці European Quality Label зможуть взяти участь в конкурсі на отримання European Prize.

Сподіваємося, нові можливості надихатимуть українських учасників програми на креативні ідеї для проектів, активну діяльність, цікаву співпрацю та нові здобутки!