eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

eTwinning Weeks: конкурс для вчителів-учасників програми - як eTwinning вплинув на ваше викладання

20 жовтня 2014 року

 

У рамках кампанії eTwinning Weeks, всі вчителі-учасники програми запрошуються до участі в конкурсі. Подумайте, як eTwinning покращив ваші вчительські навички? Яким був процес вашого навчання? Виразіть свої ідеї в плакаті, з малюнками й цитатою, що ілюструє ваш досвід, та виграйте планшет!

Створюючи плакат, зверніть увагу на такі сфери вашої діяльності:

  1. Співпраця з іншими: її цінність включена у ваші професійні цінності. Фокусуйтесь на розвитку потенціалу кожного учня, разом з розвитком міжособистісних навичок та навичок співпраці.
  2. Нові знання, технології та інформація: компетенції передбачають здатність до знаходження, упорядкування, керування та критичного аналізу кількох видів інформації. Також це включає в себе цифрові навички, що застосовуються для професійних цілей; педагогічні та викладацькі навички.
  3. Співпраця в та з суспільством: це вміння спонукає вчителя виступати в якості відповідального професіонала перед освітніми спільнотами та серед інших колег. Це також сприяє розвитку своїх учнів як громадян Європи, які розуміють глобальну відповідальність, важливість міжнародної співпраці, ведення міжкультурного діалогу та розвитку толерантності й взаємоповаги.

 

Щоб взяти участь у конкурсі, вам потрібно зайти в Campaign page (ви знайдете посилання на цю сторінку на вашому eTwinning Desktop) та завантажити і картинку, і цитату, яка відображає те, як програма вплинула на ваше викладання.

Ви можете написати цитату будь-якою мовою, яка вам більше до смаку. Дуже важливо, щоб ваш текст був чітким, точним та відображав ваш особистий досвід. Він має також бути тісно пов’язаним з вашим малюнком/зображенням.

 

Вся eTwinning-спільнота  зможе голосувати за ваші постери. Спершу буде обрано 10 плакатів з найбільшою кількістю лайків, з яких потім виберуть 3-х переможців – шляхом жеребкування. Автори цих трьох плакатів отримають планшети. Удачі!

Терміни та дедлайн:

13 жовтня – початок конкурсу: ви можете почати завантажувати ваші картинки та цитати, а також голосувати за роботи інших конкурсантів. З цього часу ви маєте 3 тижні для голосування та участі!

3 листопада – завершення конкурсу.

10 листопада – буде оголошено 3 переможця.