eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Вчителі з України взяли участь в eTwinning Plus Contact Seminar у Словенії

15 жовтня 2014 року

 

2-4 жовтня в місті Любляна (Словенія) відбувся міжнародний контактний семінар «Game based learning in the future classroom» для найактивніших вчителів програми. У семінарі взяли участь 80 учителів з різних країн-учасниць програми. Від України захід відвідали вчителі-амбасадори Олена Лукянець (Київська гімназія № 191) та Світлана Алєксєєва (Харківська гімназія № 82).

Протягом трьох днів на майстер-класах й ігрових лабораторіях учасники вивчили сучасні ігрові технології та обговорили  їхнє впровадження в  навчальний процес. Також вчителі ознайомилися з найкращими проектами європейських колег; поспілкувалися про те, як починати успішні проекти та яку педагогічну цінність вони несуть.

У рамках семінару учасники також мали можливість завести нові знайомства, попрацювати в групах та створити спільні проекти. Вчителі з України заснували проект «Щасливі діти на нашій планеті» разом з колегами з Польщі та Болгарії. І вже сьогодні його можна побачити на платформі eTwinning.

Також на семінарі було створено ще один проект «Образ друга», учасниками якого стали Київська гімназія № 191 та школа міста Прагерско (Словенія). Співініціатор проекту Олена Лук’янець підготувалася до семінару заздалегідь і під час заходу передала листи та подарунки учням партнерської школи зі Словенії від своїх гімназистів.

Відгук учасниці семінару Олени Лукянець:

«Найцікавішими для мене стали презентації он-лайн ресурсів Treasure Hunt  та Kahoot, які дозволяють використовувати ігрові форми на уроках, збільшують зацікавленість учнів у вивченні шкільних предметів. На семінарі були створені всі умови для спільної роботи учителів, планування нових проектів та їхньої реєстрації. Українським вчителям пощастило зустріти однодумців та заснувати спільні проекти. Ми повернулись додому з позитивними враженнями, новими ідеями, бажанням і далі активно працювати в програмі eTwinning та розповсюджувати досвід і навики, отримані на міжнародній конференції у Словенії».