eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

eTwinning запустив нову версію TwinSpace

2 жовтня 2014 року

 

У вересні TwinSpace – безпечну платформу для співпраці між школами-учасницями програми – було повністю трансформовано. Головна мета – створити умови для найзручнішого співробітництва між вчителями та учнями, шляхом покращення та спрощення інструментів цієї платформи. Саме тому нова версія TwinSpace була цілковито перебудована «з нуля».

Всі зміни були зроблені з урахуванням зворотного зв’язку від користувачів, що збирався за допомогою служб підтримки програми та онлайн-опитувань. Протягом тривалого часу TwinSpace багаторазово випробовувався та змінювався розробниками, також понад 100 різних вчителів-ітвіннерів з багатьох країн протестували його нові інструменти.

Спілкування між користувачами стане простим та швидким завдяки новим можливостям:

Відтепер платформа має нову систему управління для користувачів і великий набір інструментів для покращення зв’язків між партнерами. Наприклад, удосконалено систему групового чату та додано нову функцію спілкування «один на один».

Новий формат дозволяє користувачам виконувати основні дії – завантажувати зображення та файли, переглядати і показувати відео тощо – у зручний, інтуїтивно зрозумілий спосіб. Також стало легше створювати, публікувати та управляти сторінками, керувати налаштуваннями для контенту (наприклад, встановлювати приватне чи публічне користування). 

Отож оновлена версія TwinSpace зробить співпрацю та роботу над проектами ще зручнішими. Адже важлива ціль трансформації полягала в тому, щоб і нові користувачі могли почати роботу в TwinSpace без тривалої попередньої підготовки. Саме тому платформа також включає контекстну довідку з набором швидких і корисних порад про те, як здійснювати найважливіші кроки та дії. Додаткову допомогу в роботі з платформою можна знайти в новому покращеному розділі підтримки TwinSpace.

Звертаємо вашу увагу, що проекти, зареєстровані до моменту оновлення порталу, залишатимуться у старій версії TwinSpacе, де з ними можна буде продовжувати працювати. А для нових проектів вже доступна нова версія порталу.