eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Весняні новини з програми eTwinning Plus в Україні

4 травня 2013 року

 

4 березня  офіційно відкрився портал eTwinning Plus. Вчителі з України, Грузії, Молдови, Вірменії, Азербайджану та Тунісу розпочали практичне знайомство з інструментами порталу та безпосередню діяльність в проектах. 

На сьогодні в онлайн-мережі eTwinning Plus зареєстровано 160 вчителів з усіх регіонів України. Найактивніші з них вже беруть участь у проектах.

Восени заплановані тренінги для вчителів у 4 регіонах України. В рамках навчань вони отримають практичну інформацію щодо організації проекту в своїх школах. Зокрема, дізнаються про те, як шукати партнерів для проекту та як вести свою діяльність, щоб отримати запрошення до проекту іноземних колег, а також дізнаються про те, як eTwinning стане корисним в рамках навчальної програми.

Троє найактивніших вчителів, що навчають учнів 10 і більше років, яких обере PSA в Україні, відвідають семінар eTwinning у Польщі. В ході семінару вони познайомляться з колегами з інших країн, відчують себе частиною великої міжнародної спільноти та почують про практичні переваги програми з вуст її активних учасників. Також українські вчителі зможуть дізнатися від іноземних колег про особливості реалізації eTwinning та досвід органічного поєднання проекту з навчальним планом.