eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітівіннери беруть участь в онлайн-курсах – Learning events

1 жовтня 2014 року

 

У вересні в рамках програми eTwinning традиційно стартували Learning events – короткі інтенсивні онлайн-курси для вчителів. Цього разу для навчання ітвіннерам були запропоновані такі теми:

  • How to plan a project (15-28 вересня)
  • Responsible use of the Internet (13-26 жовтня)
  • Outcomes-based learning environments within eTwinning (10-23 листопада)

Учасниками Learning events стали також і українські вчителі.

Детальніше про Learning events можна дізнатися в спеціальній брошурі від eTwinning Central Support Service тут.

Як взяти участь в Learning events? Така можливість є в кожного вчителя, зареєстрованого в eTwinning Plus. Онлайн-форму для участі можна знайти за посиланням, що знаходиться на вашому Desktop. Заповнити її потрібно приблизно за тиждень до початку обраного вами навчального курсу.

Відгук Софії Войтловської (Чернівецька спеціалізована школа №22), учасниці курсу How to plan a project:

«Навчання відбувалося у зручний для учасників час, а це великий плюс для вчителя. Порадувала присутність модератора-експерта, яка допомагала у разі потреби. Практичні інструменти з планування були дуже корисні, адже я ніколи ще не планувала проект самостійно. Наприклад, учасникам порадили посилання http://eacea.ec.europa.eu/education/eurydice/documents/facts_and_figures/school_calendar_EN.pdf, де можна дізнатися структуру навчального 2014-2015 року в європейських країнах, щоб краще спланувати спільні заходи.

Корисним було дізнатися всі пункти плану, які необхідні для реєстрації нового проекту, ознайомитись з Desktop eTwinning та опцією «create a new project», яка лише незабаром з'явиться на Desktop eTwinning Plus. Крім того, учасники отримали покрокові інструкції, як правильно додавати партнерів до нового проекту. Кульмінацією стало створення власного плану проекту, спільно з директором нашої школи Любовю Яворською, що поєднав вивчення англійської мови та природознавства. 

З великим захопленням я читала плани проектів інших учасників, а їх на форумі понад 40. Уявіть, скільки цікавих ідей і можливостей встановити контакти!»

Довідка про формат:

Learning events – короткі онлайн-курси для вчителів-ітвіннерів, присвячені корисним темам та інструментам для роботи в програмі. Заняття проводять експерти з відповідних сфер. Типовий курс триває близько 10 днів і складається з онлайн-занять, дискусій між учасниками та самостійної роботи. Навчання проводиться на базі Learning Lab – онлайн-платформи для професійного розвитку вчителів-ітвіннерів. Тут можна дізнатися про навчальні події, обговорити конкретні теми щодо роботи в програмі, обмінятися практичним досвідом з іноземними колегами: http://learninglab.etwinning.net/web/guest/home