eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннер Юлія Троян виступила перед директорами шкіл Хмельницького з презентацією eTwinning Plus

24 вересня 2014 року

 

17 вересня у Хмельницькій спеціалізованій загальноосвітній школі № 6 пройшов семінар на тему: «Моделювання діяльності інноваційного навчального закладу на основі програми соціального партнерства як підсистеми управління якістю освіти». 

Участь у заході взяли директори шкіл Хмельницького,  а також завідувач науково-методичного центру управління освіти Хмельницької міської ради Галина Володимирівна  Думанська та заступник директора з навчально-виховної роботи СЗОШ №6 Наталія Едуардівна Романюк

У рамках події Юлія Троян розповіла учасникам семінару про участь Хмельницької СЗОШ №6 у проектах eTwinning та перспективи, які відкриває ця програма для учнів та вчителів. Зокрема спікер поділилася успішним досвідом реалізації міжнародних проектів, у яких брали участь її учні. Своїм досвідом участі в проектах програми також поділилися й інші вчителі школи – Тетяна Костоправ та Ольга Малевич.  

Виступ ітвіннерів зацікавив інших учасників семінару. Деякі з них виявили бажання приєднатися до eTwinning Plus та запросили вчителів-учасників програми виступити перед колективами своїх шкіл з презентацією міжнародних проектів.