eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Вчитель-амбасадор Єлизавета Овчаренко презентувала освітній спільноті Івано-Франківська програму eTwinning Plus

8 вересня 2014 року

 

21 серпня амбасадор eTwinning Plus Єлизавета Овчаренко (вчитель англійської мови Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6) виступила на засіданні підсумкової колегії департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Івано-Франківська.

Метою заходу було підведення підсумків 2013-2014 та планування 2014-2015 навчального року, зокрема, обговорення стратегій викладання іноземних мов у школах України. Участь у засіданні взяли представники відділів освіти райдержадміністрацій, методисти Р(М)МЛ, ІМЦ та керівники районних методичних об’єднань учителів іноземних мов.

Єлизавета Овчаренко виступила перед аудиторією з темою «Міжнародна співпраця як важливий фактор реформування іншомовної освіти». У своїй доповіді вчитель-амбасадор презентувала eTwinning Plus в Україні, поділилася успішним досвідом організації міжнародних проектів між школами Європи та сучасними підходами до навчання, які можна використовувати в проектній діяльності.

Пані Овчаренко також підкреслила переваги програми не лише для школи та учнів, а й для вчителів-учасників, які отримують потужний інструмент для власного професійного розвитку та мають можливість взяти участь у навчальних тренінгах і семінарах в Україні й за кордоном. Наприкінці виступу спікер запросила школи Івано-Франківської області приєднуватися до програмі eTwinning Plus та пообіцяла надавати підтримку в проектній  діяльності в якості вчителя-амбасадора в Західному регіоні.

Відгук Єлизавети Овчаренко

«Всім учасникам заходу було дуже корисно послухати мою інформацію, програма eTwinning Plus їх зацікавила. Я вважаю, що такі виступи надихають вчителів на активну участь у міжнародних проектах, які значно розширять і поглиблять знання учнів в процесі роботи, вдосконалять іноземну  мову, а також безумовно підвищать престиж  навчального закладу. Після свого виступу я надіслала презентації та корисні посилання деяким з бажаючих приєднатися до програми».