eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася перша робоча зустріч з амбасадорами eTwinning Plus в Україні

3 вересня 2014 року

 

28 серпня у Києві пройшла робоча зустріч з амбасадорами eTwinning Plus в Україні. Участь у заході взяли вчителі-амбасадори: Олена Лук’янець (Київська гімназія № 191 ім. П.Г.Тичини), Олена Науменко (Черкаська гімназія № 31), Єлизавета Овчаренко (Долинська спеціалізована школа № 6 Івано-Франківської області), Світлана Алєксєєва (Харківська гімназія № 82) та Лариса Степаненко (школа № 38 ім. М.В. Челнокова, м. Севастополь), а також команда PSA Україна.

У рамках події учасники обговорювали стратегічні питання та шукали ідеї для подальшого успішного розвитку програми в Україні. Також говорили про шляхи популяризації України серед інших учасників програми в Європі. Керівник проекту Сергій Теплов наголосив про важливість міжнародної співпраці на вищому рівні: «Нам потрібно не просто звернути увагу вчителів до України, а й зробити їхній вибір щодо співпраці з нами повністю усвідомленим. Для цього eTwinning Plus також має стати майданчиком для обміну корисної  інформації, якою вчителі будуть постійно ділитися між собою. Лише так ми зможемо бути в курсі змін в освітній сфері не лише в Україні, а й в світі, йти в ногу з часом та мати змогу розвивати дітей з ширшим світоглядом. Адже зараз саме настав час робити щось для майбутнього своєї країни».

Координатор проекту Валентина Веліченко розповіла присутнім про діяльність амбасадорів у різних країнах Європи. Після чого учасники окреслили роль та функції амбасадорів в Україні. Зокрема, обговорили  те, як амбасадори можуть допомагати в популяризації eTwinning Plus та сприяти збільшенню рівня активності вчителів у програмі.

Менеджер з комунікацій Олена Коваленко підняла питання мотивації вчителів для участі в проектах. У свою чергу вчителі-амбасадори поділилися власним досвідом та знайшли чергові переваги програми, які можуть мотивувати її учасників. Також амбасадори та представники PSA обговорили нові формати взаємодії українських ітвіннерів між собою та визначили найближчі цілі для розвитку спільноти ітвіннерів в Україні.

У другій частині зустрічі вчителі взяли участь у тренінгу з майстерності публічних виступів, який провів бізнес-тренер і консультант у питаннях ефективного управління та комунікації Ігор Василевський. Учасники поділилися власним досвідом публічних виступів, розглянули ключові елементи успішного публічного виступу та виконали практичні завдання з ораторської майстерності. Для своїх виступів амбасадори підібрали теми та ситуації, які стосувалися їхньої діяльності в eTwinning Plus, тож тренінг дав можливість знайти потрібні слова та потренуватися доносити різним аудиторіям суть і ключові переваги програми.

Перша робоча зустріч амбасадорів – лідерів програми в Україні – пройшла дуже динамічно. Спільними зусиллями учасники знайшли багато корисних ідей та планів для розвитку eTwinning Plus в Україні. Та найголовніше – у теплому колі однодумців народилося спільне натхнення для реалізації всього задуманого.

Довідка про тренера:

Ігор Василевський – бізнес-тренер і консультант з питань ефективного управління та комунікації. Має базову освіту зі спеціальності «Практична психологія», а також додаткові освіти в сфері маркетингу та організаційного управління. В консалтинговий бізнес прийшов з міжнародної компанії Ernst & Young, де протягом двох років був консультантом з маркетингу українського офісу компанії. Реалізував низку проектів у сфері управлінського консультування в міжнародних і вітчизняних компаніях, а також у некомерційних організаціях. Автор понад 40 статей в спеціалізованих та галузевих ЗМІ. Доповідач багатьох професійних конференції та семінарів.