eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбувся вебінар про eTwinning Plus та проекти програми для нових вчителів-учасників

2 вересня 2014 року

 

21 серпня команда PSA Ukraine провела вебінар для нових українських ітвіннерів на тему «eTwinning Plus: що являє собою програма та проекти, які можливості вона відкриває для вчителів». 

У рамках заходу координатор проекту Валентина Веліченко розповіла учасникам про особливості й ключові ідеї програми, та можливості, які вона відкриває перед вчителями й учнями. Також нові ітвіннери дізналися, як відбувається реалізація програми та підтримка вчителів з боку PSA, ознайомилися з головними подіями в eTwinning Plus в Україні від початку її впровадження та почули про найближчі плани щодо розвитку програми.

Менеджер з комунікацій Олена Коваленко познайомила учасників вебінару з прикладами й особливостями реалізації eTwinning-проектів. Слухачі також дізналися, як шукати та розпочинати проекти за допомогою інструментів Desktop, вибудовувати план реалізації проекту, організовувати учнів та поєднувати цю діяльність з навчальним планом школи.

У ході вебінару нові учасники спільноти eTwinning Plus в Україні мали можливість задати питання спікерам щодо особливостей знаходження партнерів, реалізації проектів, деталей проведення тренінгів та семінарів для вчителів тощо. Сподіваємось, отримана інформація стане поштовхом для появи чергових eTwinning-проектів за участі нових українських вчителів.