eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Представники PSA Ukraine презентували eTwinning у літній школі фахової майстерності від British Council та IATEFL

15 липня 2014 року

 

Координатор проекту eTwinning Plus в Україні Валентина Веліченко та Менеджер з комунікацій Олена Коваленко виступили в рамках літньої школи фахової майстерності для вчителів англійської мови в с. Гукливий, Закарпатська область. 

Організаторами події стали British Council Україна та ITAEFL (Міжнародна асоціація вчителів англійської мови в Україні). Серед учасників були присутні й вчителі-учасники програми eTwinning Plus: Олена Лук’янець (Гімназія № 191 ім. П.Г.Тичини, м. Київ), Наталія Наявко (Новороздільська школа № 4, Львівська обл) та Софія Войтоловська (Чернівецька школа №22).

У рамках заходу представники PSA в Україні презентували вчителям-учасникам програму eTwinning. Валентина Веліченко розповіла учасникам про її основні ідеї та принципи, творчі онлайн-інструменти та можливості, які вона відкриває для вчителів та учнів. Також учасники дізналися про особливості та елементи project-based learning (модель навчання, де учні залучені в дослідницьку діяльність з отриманням конкретних результатів), які використовуються у програмі eTwinning. 

Від Олени Коваленко учасники дізналися про особливості реалізації проектів програми та ознайомилися з кількома найкращими проектами від України. Також аудиторія почула про основні складові взаємодії вчителів та учнів з різних країн, а саме про специфіку командоутворення та бреінстормінгу, взаємодію різних поколінь та організацію проектної діяльності в середовищі з різними психологічними, культурними та соціальними особливостями.

Найприємнішим моментом презентації від PSA Україна стали виступи вчителів-учасників eTwinning-проектів, які були присутні в залі. Вони поділилися з аудиторією власним «живим» досвідом участі в програмі й перевагами, які отримує для себе вчитель та школа. Ключові з них – це можливість вписати цікаву проектну діяльність у навчальний план, підвищити престиж школи, отримати додаткову мотивацію для учнів, залучити батьків до співтворчості, а також, у випадку активної взаємодії з іншими країнами, навіть організувати розвиваючу поїздку для учнів до партнерських шкіл-учасниць Європи.