eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські вчителі пройшли онлайн-курси Learning event від eTwinning

29 травня 2014 року

 

Від початку нового року в Learning event від eTwinning взяло участь 7 українських вчителів. 

Learning event – це невеликий онлайн-курс для вчителів програми з різних країн. Зазвичай він складається з онлайн-занять та самостійної роботи, що тривають близько 10 днів, протягом яких учасники вивчають цікаві теми та нові корисні інструменти, які можна використовувати у програмі.

Навчання проводиться на базі Learning Lab – спеціально створеної онлайн-платформи для професійного розвитку вчителів-ітвіннерів. Вона відкриває можливість обговорити конкретні теми з іншими вчителями, аби потім перенести спільний корисний досвід на взаємодію з учнями.

Учасниками від України стали: Ельвіра Цепкова (Київська гімназія Мілленіум №318), Наталія Грушко (Заліщицька державна гімназія), Олександра Бондаренко (Тернопільська спеціалізована шкрла I-III ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов), Олена Лук’янець (Київська гімназія № 191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов), Світлана Алєксєєва (Харківська гімназія № 82), Олександр Копилєв (Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129), Тетяна Ярмиш (Смілянський природно-математичний ліцей).

Українські вчителі-ітвіннери прослухали курси під назвами «Communication in eTwinning», «Social media and eTwinning», «Using Multiple intelligences in Maths», «Using Google Earth in pedagogical contexts».

Відгуки учасників:

Олександр Копилєв щодо курсу « Social media and eTwinning»:

«Я намагався робити все, що пропонували в онлайн-курсі організатори:
зареєструвався, подав запити на дружбу, слідкував за рухом новин у Фейсбуці, коментував. Участь в програмі для себе я вбачаю в тому, щоб зацікавити математикою через англійську. Саме таку роботу я проводжу в своїй школі».

 

Світлана Алєксєєва щодо курсу Communication in eTwinning:

«Було корисно прослухати курс, особливо задоволена була спілкуванням з іншими вчителями в  Learning Lab».

 

 

 

Тетяна Ярмиш щодо курсу «Using Google Earth in pedagogical contexts»:

«Мені вдалося виконати всі завдання курсу. Було дуже корисно навчитися використовувати програму Google Earth. Я збираюся застосовувати її з моїми учнями в роботі над онлайн-проектами eTwinning. На жаль мені не вистачило часу для спілкування з іншими вчителями, але у будь-якому випадку я взнала багато нового та зможу залучити учнів до нових завдань за цією темою. Дякую за можливість участі в цьому онлайн-курсі».