eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулися онлайн-зустрічі представників служб підтримки і центрального офісу програми eTwinning

29 травня 2014 року

 

Представники служб підтримки програми провели серію онлайн-зустрічей в форматі task force: Communication Taskforce, Twinspace Taskforce, eSafety Taskforce та Ambassadors Taskforce.  

У ході Twinspace Taskforce учасники працювали над тим, щоб зробити використання платформи Twinspace максимально простим та зручним, як для новеньких ітвіннерів, так і для досвідчених користувачів. Очікується, що незабаром Twinspace буде модифікуватися та стане зручнішим.

У рамках серії Communication Taskforce представники служб підтримки розглянули можливості застосування різних комунікаційних заходів та інструментів у програмі eTwinning. Незабаром буде відкрита офіційна сторінка eTwinning у Facebook, яка об’єднає та представлятиме всі країни-учасниці, а також офіційний аккаунт програми у Twitter.

На зустрічах з eSafety представники служб підтримки ділилися розповсюдженими потребами та проблемами електронної безпеки, з якими зіштовхуються ітвіннери їхніх країн, та шукали способи надійнішого захисту.

Під час Ambassadors Taskforce представники PSA, NSS і CSS розробляли ефективні механізми пошуку й вибору активних/відповідальних/натхненних програмою вчителів-амбасадорів, окреслювали їхню роль і функції, а також обговорювали організаційні моменти щодо проведення конференції для амбасадорів восени 2014 року.

Робочі зустрічі у форматі Taskforce триватимуть і надалі. В рамках них представники служб підтримки і центрального офісу програми працюватимуть над питаннями щодо подальшого розвитку eTwinning.