eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Амбасадор Світлана Алєксєєва виступила на Міжнародній конференції щодо сучасних підходів навчання іноземної мови у Харкові

28 травня 2014 року

Амбасадор Світлана Алєксєєва виступила на Міжнародній конференції щодо сучасних підходів навчання іноземної мови у Харкові

 

Вчитель Харківської гімназії № 82 та амбасадор програми eTwinning Світлана Алєксєєва виступила на IV Міжнародній конференції «Сучасні підходи до навчання іноземної мови: шляхи інтеграції школи та ВНЗ». Організаторами заходу стали факультет іноземних мов Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна (ХДУ) та Харківська академія безперервної освіти.  

Участь у конференції взяли близько 130 науковців, викладачів та вчителів з України, Вірменії, Білорусії, Голландії, Китаю, Перу, Росії, Словенії та США. Основна ціль конференції – консолідація зусиль та обмін досвідом інноваційних технологій викладання іноземних мов в сучасному освітньому, психологічному та культурному просторі шкіл та ВУЗів.

Світлана Алєксєєва виступила з доповіддю на тему «Інформаційно-комунікаційні технології в класі: використання сили інтернету» в секції «Інноваційні підходи до навчання іноземних мов». У своєму виступі амбасадор розказала про eTwinning Plus та можливості для шкіл щодо участі в програмі.

Зокрема, вона зауважила, що: «Впровадження ІКТ в школах відкриває шлях до нового педагогічного підходу, де учні та студенти мають грати значно активнішу роль, ніж раніше. Соціальні медіа стали невід’ємною частиною сучасного життя людини. Багато учнів відволікаються від навчання через те, що проводять безкінечні години онлайн зі своїми друзями в Twitter чи Facebook. Проте, ця ситуація може кардинально змінитися завдяки чітко продуманій стратегії. Ми можемо використати інтерес учнів до цих мереж та направити його на служіння їхнім освітнім цілям. І eTwinning Plus – це хороша можливість для реалізації цієї стратегії. Працюючи в одній з європейських шкіл-учасниць програми, Ви отримуєте можливість спілкуватися, співпрацювати, розробляти проекти, обмінюватися ідеями, відчувати та бути частиною найзахоплюючої освітньої спільноти в Європі».

Доповідь Світлани Алєксєєвої викликала великий інтерес у аудиторії, а ключові тези виступу були надруковані в збірці ХДУ, присвяченій конференції.