eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: грудень 2019

9 січня 2020 року

 

2 грудня

Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, інформаційних ресурсів Представництва ЄС» для представників обласної та районних влад та освіти Закарпатської області. 

Спікерка: Наталія Орлик – амбасадорка Закарпатської та Чернівецької областей, Хустська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

На презентації амбасадорка eTwinning Наталія Орлик провела знайомство з нашою програмою та розповіла про її можливості та ресурси, корисні для навчального процесу. 

Також вона поділилася досвідом успішної реалізації своїх проєктів та показала як інтегрує міжнародні проєкти в навчальну діяльність. 

 

4 грудня

Форум вчителів міста Хуст 

Спікерка: Наталія Орлик – амбасадорка Закарпатської та Чернівецької областей, Хустська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

На базі Хустської гімназії-інтернату відбувся міський семінар «Формування комунікативних компетентностей з іноземної мови шляхом залучення учнів до проєктної роботи» для вчителів іноземних мов.

Амбасадорка eTwinning Наталія Орлик ознайомила вчителів міста з можливостями,  ресурсами та перевагами програми та розповіла про свої успішні реалізовані проєкти; 

Також в рамках семінару відбувся круглий стіл, на якому учасники/-ці обмінювалися думками про роль проєктної роботи у формуванні комунікативних компетентностей учнів. Колеги ставили численні запитання про програму, можливість зареєструватися переваги участі для вчителя, школи та учнів зокрема. Це був плідний та цікавий захід. 

 

4 та 18 грудня

Презентація “Успішні проєкти eTwinning Plus”  у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної  освіти

Спікерка: Галина Могиляк – амбасадорка Львівської та Івано-Франківської областей, Львівський ліцей № 81 ім. П. Сагайдачного ЛМР

 

У грудні вчителі Львівщини двічі мали змогу потрапити на презентацію амбасадорки області Галини Могиляк, присвячену успішним проєктам eTwinning Plus. 32 вчителі дізналися про те, як проєкти eTwinning Plus можуть збагатити навчальний процес та відкривають нові можливості і для учнів, і для вчителів, і для школи. Усі присутні були дуже активними, ставили багато запитань та зацікавились такою опцією для своєї педагогічної діяльності. Віримо, що у 2020 році львівські школярі відкриватимуть нові горизонти у навчанні разом з нашою програмою, реалізуючи нові класні проєкти! 

 

 

 

16 грудня

Презентація програм педагогічної майстерності та досягнень у Тернополі

Спікерки: Оксана Турчин – амбасадорка Тернопільської області, Тернопільська гімназія "Гармонія" - відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу ім. В. Чорновола

Тетяна Холоденко – вчителька англійської мови Тернопільської класичної гімназії

 

Наша амбасадорка Тернопільської області Оксана Турчин провела презентацію для вчителів іноземної мови Тернополя. На ній вони дізналися про можливості міжнародних програм обміну, серед яких і наша програма eTwinning Plus! У своїй презентація Оксана наводила багато прикладів платформ, які пропонують івенти різного ґатунку та курси фахової підготовки. 

 

Тетяна Холоденко розповіла про свою практичну діяльність у фаховому розвитку, а саме про участь у конференції “Digital Competences&IT Didactics”, організованій програмою eTwinning. Цей захід міжнародного значення відбувся 11-13 грудня 2019  у Відні, Австрія, та об’єднав активних учителів з понад 25 країн Європи. Саме він надихнув Тетяну на впровадження та застосування інноваційних методик в освітньому процесі. Вона поділилась враженнями від участі у такій масштабній події та своїм яскравим прикладом продемонструвала можливості, які пропонує участь в програмі eTwinning Plus.