eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: жовтень 2019

16 листопада 2019 року

10 жовтня

Презентація освітніх програм Європейського Союзу для молоді та учнівства за підтримки Представництва ЄС в Україні у Хмельницьку. 

Спікерка: Юлія Троян – амбассадорка Хмельницької області, вчителька у Хмельницькій ЗОШ №22 І-ІІІ ст. ім. Олега Ольжича

 

Представництво ЄС в Україні провели презентацію у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова. Захід відвідали  представники місцевих шкіл, університетів та бібліотек. А також департаменти освіти Хмельницької облдерж- та райдержадміністрації та міської ради. На ній амбасадорка Юлія Троян презентувала eTwinning Plus, як інструмент розвитку та оновлення освіти, вчителів/-ьок та учнів/-иць, а також навчальних закладів. Розказала про всі бенефіти участі у нашій програмі та про те, як до неї приєднатися. 

 

16 жовтня

Семінар «Навчальна програма eTwinning Plus як інструмент для розвитку ключових компетентностей учнів» для вчителів англійської мови у Херсоні. 

Спікерки: Діана Гетте – амбасадорка eTwinning Plus у Херсонській області, Олена Софієнко, Юлія Шахман, Тетяна Устімова та Наталія Мазуренко – активні ітвіннерки Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради. 

 

Учителів англійської мови Херсону гостинно приймали Олена Софієнко, Юлія Шахман, Тетяна Устімова та Наталія Мазуренко – учительки-ітвіннери Херсонської гімназії № 1. Вони ділилися досвідом та секретами реалізації міжнародних проєктів у програмі eTwinning Plus.

Діана Гетте ознайомила вчителів/-ьок з сайтом програми та сучасними інструментами, які полегшують та покращують роботу вчителя, а також розказала про особливості  роботи у програмі. 

Олена Софієнко поділилися приємною новиною про отримання європейської відзнаки eTwinning School 2019-2020 та, разом з Юлією Шахман, розповіли вчителям про успішні проєкти та отримання National Quality Labels. У жовтні ці вчительки отримали цілих 5 національних відзнак, з чим ми ще раз їх вітаємо! 

Тетяна Устімова дала практичні поради щодо пошуку проєкту та успішної його реалізації. Молода ітвіннерка Наталія Мазуренко зупинилася на перевагах участі у програмі для вчителів та учнів, які вона вже встигла відчути на собі, а також особистими методами з мотивації учнів до вивчення іноземної мови. 

Захід відвідали 35 учителів/-ьок, які планують долучитися до програми найближчим часом.

 

 

16, 30 жовтня 

Презентація програми eTwinning Plus у Львові

Спікерка: Галина Могиляк – амбасадорка eTwinning Plus Львівської та Івано-Франківської областей, вчителька Львівської спеціалізованої ЗОШ № 81 ім. П.Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови

Галина Могиляк двічі презентувала нашу програму вчителям Львівщини на базі ЛОІППО у жовтні. За обидва заходи 42 вчителі дізналися про eTwinning Plus і більшість з них чули про нас вперше. Заходи пройшли дуже активно, з живими обговореннями - аудиторії було цікаво побільше дізнатися про роботу з проєктами: як їх створювати та успішно реалізовувати. 

 

 

 

21 жовтня 

Семінар-тренінг для вчителів іноземної мови у Тернополі 

Спікерки: Оксана Турчин – амбасадорка eTwinning Plus у Тернопільській області;

Галина Сікора – вчителька англійської мови гімназії "Гармонія", активна ітвіннерка та вчителька англійської мови Тернопільської класичної гімназії. 

 

На семінарі Оксана Турчин розповіла про різномаїття підходів до навчання у рамках програми eTwinning, акцентувала увагу на сутності навчання та його змісті, формах та видах навчальної діяльності, що допоможуть потім учнівству у звичайному житті. 

Галина Сікора розповіла як можна організувати навчальну діяльність та поділилася своїм успішним досвідом участі у eTwinning-проєктах на уроках іноземної мови. 

Обидві ітвіннерки навели безліч прикладів власної реалізації успішних проєктів, а також дали рекомендації з мотивування учнівства. Відвідувачі/-чки також навчалися планувати та оцінювати майбутні проєкти.


 

25 жовтня 

Семінар "Що таке eTwinning та як стати його частинкою" у Полтаві.

Спікерка: Таїсія Хриплива –  амбасадорка Полтавської області

 

У Полтаві пройшов 3-годинний семінар для 25 вчителів/-ьок німецької мови, що саме проходять курси підвищення кваліфікації у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти освіти. 

Таїсія Хриплива розповідала історію створення нашої програми, її переваги та шлях розвитку у Полтавській обл.  Також вона ознайомила з ключовими розділами порталу eTwinning Plus та розповіла про наші навчальні події, що професійно розвивають вчителів/-ьок. 

Окрім того, познайомились з іграми та вправами, які допомагають розслабитися, з нагородами та відзнаками, які можуть отримати ітвіннери, та інструментами для роботи над проєктами. Чекаємо на поповнення рядів ітвіннерів на Полтавщині!

 

 

31 жовтня

Тренінг Школи ітвіннерів у Черкассах 

Спікерка: Олена Науменко – амбасадорка eTwinning Plus Вінницької та Черкаської областей, вчителька Черкаської гімназії № 31

15 вчителів та вчительок Черкас взяли участь у тренінгу від Школи ітвіннерів, яка вже 4 рік поспіль функціонує у місті. Серед них були як досвідчені учасники/-ці нашої програми, так і новачки. 

Олена Науменко – амбасадорка програми – провела тренінг у формі перевернутого уроку: під час нього вчителі самі шукали відповіді на питання, опрацьовували інформацію про програму, давали визначення окремим поняттям. 

Під час ice breaking активностей усі розділилися на маленькі групи та виконували різні завдання. Окрім усього, групи підготували невеличкі постери, які потім презентували перед іншими командами. У відгуках учасники/-ці тренінгу писали, що було цікаво, інформативно, креативно та весело. 

Захід пройшов на базі Першої міської гімназії, за сприяння міської методистки з іноземних мов Ляховетської Т.Г.