eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: серпень 2019

1 жовтня 2019 року

 

9 серпня 

Конференція працівників освіти Білопільщини. 

Спікерки:  Кривохижа І. О., Матюха Т.Т. – активні ітвіннерки (Білопільска спеціалізована ЗОШ №1) 

На цій конференції  Кривохижа І. О. та Матюха Т.Т.  розказали про eTwinning Plus освітянам, що зібралися у відділі освіти Білопольскої районної державної адміністрації. 

Вони дізналися про цілі нашої програми та ті можливості, які вона дає і школярам, і вчителям. Ітвіннерки також поділилися своїми лайфхаками з оформлення проєктів, аби ті, хто захотіли одразу приєднатися до програми були підготовленими для потужного старту! 

Освітянам показали відеозапис нашої партнерки з Греції, у якому вона ділиться досвідом роботи у Mystery Skype – спільному проєкті України та Греції, що надає чудову можливість школярам удосконалювати комунікативні навички.

Також поділилися приємною новиною про отримання європейської відзнаки eTwinning School, що засвідчує прогрес усього вчительського колективу та приналежність до когорти навчальних закладів, що дійсно орієнтовані саме на учнівські потреби. Спікерки зазначили, що вчителі докладають чимало зусиль для досягнення поставленої мети і одразу забувають про втому, коли бачать гарний результат. 

23 серпня

(Не)конференція для освітян Роменського району Сумської області. 

Спікерки: Хриплива Тая (Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та Штих Оксана (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 91)  – амбасадорки eTwinning Plus.

Амбасадорки Хриплива Тая та Штих Оксана взяли участь у серпневій (не)конференції  для освітян, що відбулася у м. Ромно для всього Роменського района. Там вони гідно презентували нашу міжнародну освітню програму. 

Це був важливий візит, алже у Роменському районі лише одна школа співпрацює з eTwinning Plus, а на цей майстер клас прийшло біля 50 вчителів та вчительок. Амбасадорки ділились досвідом, розповіли чому брати участь у програмі круто для всіх:  і вчителів, і для школи, і для дітей і батьків. Також присутніх ознайомили зі сайтом eTwinning Plus і показали як легко в ньому зареєструватись та працювати. 

Крім того, наші амбасадорки познайомили вчителів Роменського району з інструментами, з якими навчання стає сучаснішим та цікавішим для дітей. Для прикладу зіграли у гру у додатку “Kahoot”, де відповідали на питання про програму, щоб закріпити знання, отримані на зустрічі. 

Сподіваємось, скоро родина ітвіннерів України поповниться новачками з Роменського району! 

 

29 серпня 

Педагогічний форум «Освіта міста Кам’янця-Подільського: можливості та виклики» 

Спікерки: Остапова Світлана та Палагнюк Віта (Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Троян) – активні учасниці eTwinning у Кам'янці-Подільському 

 

У рамках педагогічного форуму активні учасниці eTwinning у Кам'янці-Подільському Остапова Світлана та Палагнюк Віта провели тренінг “Проекти eTwinning від А до Я”. 

На ньому вони розказали про особливості  реалізації міжнародних проєктів та поділились власним досвідом їх створення. Також вони провели інтерактивну екскурсію порталом eTwinning live та створили навчальний проект у мережі Twinspace, що дало змогу учасникам ознайомитись із інструментами порталу.

 

30 серпня 

Конференція у ЗОШ № 162 (Харків) 

Спікерка: Штих Оксана (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 91) – амбасадорка eTwinning Plus.

Амбасадорка Штих Оксана презентувала програму eTwinning вчителям Ново-Баварського району м.Харкова. Вона ознайомила вчителів з нашим сайтом та сучасними мобільними інструментами, які полегшують та покращують роботу. На заході було близько 30 вчителів і всіх їх запросили приєднатися до нашої дружньої родини ітвіннерів. 

 

30 серпня 

Засідання  методичного  об'єднання вчителів іноземної мови м.Славути

Спікерка: Горбатюк Руслана (ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 м. Славути) – активна ітвіннерка

У цей же день на Хмельниччині відбувалося засідання, в рамках якого активна учасниця нашої програми Горбатюк Руслана  поділилась своїм досвідом роботи в eTwinning Plus, розказала про свої спільні проєкти з Білоус О.В, у яких брали участь учні їхньої школи – ЗОШ І-ІІІ ст. №4.