eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: червень 2019

24 липня 2019 року

 

6-8 червня

Презентація eTwinning учасникам Третього національного форуму молодих освітян України

Спікерка: вчителька-ітвіннер Наталія Голубєва, Запорізький обласний ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»

У Запоріжжі відбувся Третій національний форум молодих освітян України «Змінитися за три дні». За результатами конкурсного відбору одним із тренерів коучинг-сесії була обрана Наталія Голубєва. Ітвіннер поділилася досвідом участі в міжнародних проектах та представила eTwinning як перспективний напрям розвитку навчального закладу й прекрасний мотиватор для всіх учасників навчального процесу.Також розказала, як зробити урок цікавішим, як отримати міжнародні нагороди, європейське визнання та задоволення від навчального процесу.

6 червня

Презентація eTwinning Plus на Радіо Сокаль

Учасники: директорка школи Наталія Драган, вчительки-ітвіннери Наталія Шульган та Ірина Ферко, учні-ітвіннери 4 класу; Сокальська ЗОШ І–ІІІ ст. № 4.

 

6 червня ітвіннери Сокальської ЗОШ № 4 – Наталія Дараган, Наталія Шульган та Ірина Ферко, з учнями 4 класу – взяли участь у програмі «Велика перерва» на Радіо Сокаль. Протягом 30 хв. вчителі знайомили слухачів зі своїми досягненнями у різних програмах і проектах. Зокрема, вони розказали про свою діяльність в eTwinning (від жовтня 2014 року), важливість цієї програми та переваги участі в її проектах. У свою чергу учні також розповіли про свій успішний проектний досвід. 

 

7 червня

Презентація eTwinning вчителям та учням Лисичанської ЗОШ № 8

Спікерка: амбасадорка Яна Цикункова, Марганецький НВК "Ліцей - спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 10"; за участі ітвіннерів Галини Некифоренко та Ольги Касатової (Лисичанська ЗОШ № 8).

Яна Цикункова провела воркшоп на тему «Secrets of Collaborative Success» у Лисичанській спеціалізованій ЗОШ № 8 на запрошення директорки-ітвіннера Галини Некифоренко та заступниці директора-ітвіннера Ольги Касатової. Участь у ньому взяли 18 активних вчителів школи та 15 учнів з мовного табору.

Під час виступу амбасадорка розказала про особливості роботи у міжнародних проектах та про те, як імплементувати проектну діяльність у програму літнього мовного табору. Також ітвіннери запланували реалізацію спільного міжнародного проекту за участі Марганецького Ліцею № 10, Лисичанської ЗОШ та Добронадіївського НВК у наступному навчальному році. 

 

7 червня

Презентація програми в Сєвєродонецьку на запрошення представництва ЄС

Спікерка: амбасадорка Яна Цикункова, Марганецький НВК "Ліцей - спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 10"

У Сєвєродонецьку відбулася презентація освітніх проектів представництва ЄС в Україні. В рамках неї Яна Цикункова презентувала  eTwinning Plus: розказала про особливість програми та можливості для вчителів. Слухачами стало 10 освітян – представників шкіл і позашкільних закладів міста й навколишніх населених пунктів.

20, 26 червня

Презентації eTwinning Plus для вчителів англійської мови міста Дніпро

Спікерка: амбасадорка Дар’я Арцимєєва, Новопільський НВК (ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ).

 

Дар’я Арцимєєва провела презентацію eTwining Plus для 47 вчителів англійської мови Дніпра. Амбасадорка розповіла про програму, зокрема, про динаміку розвитку спільноти ітвіннерів у Дніпропетровській області та про досвід роботи дніпропетровських учасників програми. 

Під час презентації вчителі ознайомилися з перевагами участі у програмі в рамках Нової української школи, а також оцінили її можливості для розвитку вмінь ХХІ ст. в учнів. Також вони отримали інформаційні буклети, щоб познайомитися з деталями участі у програмі.

 

25-27 червня

Тренінги з роботи в eTwinning для вчителів англійської мови Хмельниччини

Спікерка: амбасадорка Юлія Троян, Хмельницький колегіум-ЗОШ № 16 ім. В Козубняка.

Юлія Троян провела низку тренінгів для вчителів англійської мови Хмельницької області – слухачів курсів кваліфікації при ХОІППО. Амбасадорка ознайомила учасників з новими правилами реєстрації в eTwinning Plus, розповіла про перші кроки проектної роботи та про можливості для учнів та вчителів, які беруть участь у програмі. 

 

28 червня

Перемога Марганецького НВК "Ліцей - спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 10" у Європейському конкурсі проектів від Німеччини

Учасники: амбасадорка Яна Цикункова та учні-ітвіннери Марганецького НВК "Ліцей - спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 10".

Ітвіннери НВК «Ліцей-СЗШ № 10» перемогли в Європейському конкурсі YOUrope – es geht um dich!66. Europäischen Wettbewerbs, організованому міністерством освіти Німеччини. Нагороду отримали за німецькомовний eTwinning-проект «PARLAMENT DER TIEREN», учасниками якого були партнери з України, Німеччини, Греції та Словенії. Окрім символічних подарунків та сертифікатів, команда ліцею отримала й подарунковий сертифікат на 150 євро для замовлення на AMAZONE. Для українців проект став успішним не лише через перемогу у конкурсі, а й через те, що до активної участі в ньому вдалося залучити батьків, і навіть цілі родини учнів; чого неможливо було б досягнути в умовах звичайного навчально-виховного процесу, без eTwinning.