eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася традиційна зустріч амбасадорів eTwinning Plus Ukraine

12 липня 2019 року

 

 

8-9 червня у Києві відбулася щорічна зустріч амбасадорів програми. Захід зібрав 18 амбасадорів з різних куточків України.

У перший день перед вчителями виступили представниці PSA Ukraine – Валентина Веліченко та Анастасія Захарченко. Вони розповіли про останні новини й статистику програми, про роль амбасадорів у забезпеченні підтримки вчителів та популяризації eTwinning Plus, про можливості розвитку. Також привітали новообраного амбасадора, куратора Донецької області, Ігоря Кравцова. Після чого амбасадори поділилися інформацією про свої досягнення у роботі в областях.

Другий день пройшов не менш насичено, адже на учасників чекав воркшоп від латвійського амбасадора Oskars Kaulens на тему «Analog Social Network». Під час воркшопу вчителі обговорили, як розвивати навички учнів, використовуючи різні стратегії читання та соціальні мережі; як та які соціальні мережі використовувати в навчальному процесі. Також виконали низу практичних вправ, де потренувалися застосовувати нові знання. Звісно, окрім навчання амбасадори  мали можливість поспілкуватися, обмінятися ідеями та планами на майбутнє і вкотре переконатися, що бути найактивнішою частиною спільноти eTwinning, серед однодумців – це справді корисно та приємно!

 

Відгук учасника заходу Ігоря Кравцова:

«Доброго дня! Дякую PSA за надану довіру стати амбасадром eTwinning та за запрошення на семінар. Ці два чудові дні у Києві були надзвичайними: цікаві ідеї, актуальні питання та обмін досвідом. Для мене співпраця з eTwinning – гарна нагода розвинути свій творчий потенціал, поділитися власними методиками та дізнатися про нові підходи до викладання в колег зі всієї Європи, покращити навички використання ІКТ. Але найголовніше – це можливість підвищити мотивацію учнів до навчання та командної взаємодії, дати їм відчути себе частинкою Європейської спільноти, знайти нових друзів».