eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: травень 2019

15 червня 2019 року

Дайджест новин: травень 2019

7 травня

Презентація eTwinning вчителям англійської мови Сум

Спікери:  вчительки-ітвіннери Юлія Федоренко та Світлана Куприк, Сумська спеціалізована ЗОШ  № 1.

У Сумській спеціалізованій ЗОШ № 1 відбулося інтелект-кафе на тему «Міжнародна співпраця у світлі освітньої реформації». Захід об’єднав вчителів англійської мови міста.

В рамках події Юлія Федоренко та Світлана Куприк поділилися своїм креативом, практичним досвідом та результатами роботи над проектами eTwinning. Також вони показали на практиці, як пройти шлях від школи-учасника до eTwinning School. Працювали злагоджено й натхненно, адже зібралися однодумці, які вміють творити й передавати свої знання іншим.

 

7 травня

Презентація програми в інтервю на Українському радіо Суми-Слобода-FM

Спікери: вчительки-ітвіннери Інна Кривохижа (Білопільська спеціалізована ЗОШ № 1) та Юлія Федоренко (Сумська спеціалізована ЗОШ  № 1); спеціаліст Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Анна Ришкова.

Ітвінери Інна Кривохижа та Юлія Федоренко, а також спеціаліст Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Анна Ришкова, виступили на Українському радіо Суми-Слобода-FM. Під час свого інтерв’ю вони розповіли про досвід роботи в eTwinning Plus. Слухачі дізналися, як зареєструватися і знайти партнерів; що отримують учні й вчителі, приєднавшись до спільноти програми. Також вони розповіли про реалізацію спільних проектів з іншими європейськими школами і підтвердили, що eTwinning Plus – це майданчик для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

 

29 травня

Презентація про роботу в програмі від ітвіннерів Марганецького Ліцею-СЗШ № 10 ітвіннерам Добронадіївської НВК-ЗОШ

Учасники: амбасадорка Яна Цикункова та 22 учня-ітвіннера Марганецького Ліцею - Спеціалізованої ЗОШ № 10; директорка-ітвіннер Любов Дрозд, учні-ітвіннери та вчителі Добронадіївської НВК-ЗОШ.

 

Амбасадорка Яна Цикункова та учні-ітвіннери Марганецького Ліцею-СЗШ № 10 презентували eTwinning в рамках Дня відкритих дверей у Добронадіївському НВК-ЗОШ. Запрошення щодо виступу вони отримали від директорки школи, ітвіннера Любов Дрозд, що є новачком у програмі.

Марганецькі ітвіннери з радістю відгукнулися на запрошення та поділилися успішним досвідом роботи своєї команди у програмі за 5 років. Презентація мала вигляд інтерактивної екскурсії для творчих учнів школи 9 та 10 класів, й активних вчителів. Після чого вони провели також eTwinning Picnic на подвір’ї школи – інтерактивний майстер-клас зі створення реального проекту для всіх бажаючих – учнів, вчителів та гостей.