eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери взяли участь у тематичній конференції eTwinning в Дубліні

27 травня 2019 року

 

9–11 травня у Дубліні відбулася eTwinning Thematic Conference: eTwinning Schools. Захід зібрав найактивніших представників шкіл програми, які отримали нагороду «eTwinning Schools».

У перший день конференції перед ітвіннерами виступили старший інспектор департаменту освіти Ірландії, представник парламенту Ірландії. Далі учасники знайомилися один з одним під час нетворкінг-сесії та після неї, у неформальній обстановці.  

Протягом другого дня ітвіннери мали нагоду відвідати кілька воркошопів. Серед корисних тем цього разу були: спільне лідерство, переконливість у публічних виступах, побудова культури співпраці, учні як агенти змін, популяризація та розвиток міжкультурних компетенцій, eSafety, популяризація цінностей школи, відзнака «eTwinning Schools» – місія таких шкіл та роль амбасадорів, командна робота, професійне вдосконалення вчителів, інклюзивінсть, робота з медіа та соцмережами, розвиток такого покоління, що думає про майбутнє і вміє вирішувати проблеми. Після чого вчителі познайомилися з містом та взяли участь у святковій вечері.

Не менш цікавим був і останній день конференції. Учасники відвідали одну з ірландських «eTwinning school» (Davis College, Mallow). Побували на екскурсії та взяли участь у пленарній дискусії. Також перед вчителями виступив амбасадор програми в Ірландії з темою «The eTwinning School in action».

Відгуки учасниць:

"Конференція проходила у надзвичайно атмосферному місці – Aviva Stadium у столиці Ірландії. Це був потужний захід для налагодження міжнародної співпраці, обміну досвідом та зустрічі з партнерами, чиї школи теж отримали цю відзнаку. Я взяла участь у низці воркшопів, де отримала теоретичні та практичні навички публічних виступів перед різною аудиторією; дізналася, як можна використовувати автентичні завдання для розвитку міжкультурної свідомості та спілкування; познайомилася з культурою та життям Ірландії; знайшла нових друзів і партнерів для майбутніх проектів. Важко переоцінити важливість таких заходів, які сприяють професійному зростанню, мотивують, надають новий досвід та надихають на нові проекти. Щиро дякую PSA Ukraine за цю унікальну можливість. eTwinning змінює нашу ментальність і допомагає створювати Нову Українську Школу» – Олена Науменко.

«На конференції зібралися вчителі та директори eTwinning Schools, які є справжніми лідерами в освітній мережі eTwinning. Під час заходу були організовані чудові воркшопи, групові форми роботи для знайомства, обміну досвідом, знаходження нових друзів та партнерів для нових проектів. Приємно було зустріти фаундера проекту ER: ESCAPE ROOMS із Чехії та обговорити з нею завершальні деталі; та зустрітися із колегою із Фінляндії, яка є учасником мого проекту «Голуб Миру». Інформаційним та надихаючим був воркшоп Ірени Патеракі, яка створила чудові умови для взаємодії та наголосила, що краще працювати разом по-розумному, ніж на самоті. На пленарних сесіях були показані статистичні дані, які підтверджували, що eTwinning Schools надихають,  є моделлю для інших, готові до нових освітніх викликів» – Вікторія Шастун.