eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: березень 2019

24 квітня 2019 року

 

13 березня

Презентація eTwinning заступникам директорів з виховної роботи Херсонщини

Спікерки: амбасадорка Діана Гетте, вчительки-ітвіннери Лілія Верисоча та Тетяна Колесніченко, Дніпровська ЗОШ І–ІІІ ст. № 10 Херсонської обл.

 

Діана Гетте  провела презентацію програми eTwinning Plus в рамках семінару для заступників директорів з виховної роботи на тему «Формування у школярів високої громадянської активності та національної свідомості». Участь у заході взяло 16 освітян.

Амбасадорка наголосила на ролі програми у формуванні ключових компетентностей ХХІ ст. Спікерка також ознайомила учасників з тим, як приєднатися до програми, які існують нагороди та які відкриваються можливості для вчителів та учнів.

У свою чергу вчительки-ітвінери Лілія Верисоча й Тетяна Колесніченко розповіли про свої успішні проекти. Завершилась презентація грою, створеною за допомогою Kahoot.

 

15 березня

Презентація eTwinning вчителям Одеської області

Спікерка: амбасадорка Майя Селятіна, Одеська Спеціалізована ЗОШ № 10.

 

Майя Селятіна провела презентацію eTwinning на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів. Учасниками заходу стали 14 вчителів області.

Амбасадорка познайомила аудиторію з особливостями програми, продемонструвала платформу, розказала про можливості, які вона дає учням і вчителям. А також розповіла про кілька проектів eTwinning, в яких брала участь.

 

 19 березня

Презентація eTwinning вчителям Львівської Школи 3D

Спікерка: вчителька-ітвіннер Маргарита Калюжна, Львівська Школа Дружня До Дитини (Школа 3D).

 

У Львівській Школі Дружній До Дитини (Школа 3D) Маргарита Калюжна провела презентацію на тему «eTwinning Plus в Україні». Вона ознайомила вчителів школи зі статистичними даними та метою створення програми; розказала, як зареєструватися на порталі; познайомила з подальшими кроками зі створення проекту або долучення до існуючого. Також розповіла, що допомагає проектам отримати національне визнання. 

 

26 березня

Презентація eTwinning Plus слухачам Львівського ОІППО

Спікерка: амбасадорка Галина Могиляк, Львівський ліцей № 81 ім. П. Сагайдачного.

Галина Могиляк виступила з темою «Навчайте учнів креативно і по-новому з програмою eTwinning Plus» в рамках навчань при Львівському ОІППО. Учасниками презентації стали 31 вчитель середніх, спеціалізованих шкіл та ліцеїв Львова і Львівської області.

Амбасадорка ознайомила присутніх з роботою в програмі й тим, як можна інтегрувати проектну діяльність у навчальний процес. В кінці презентації усі слухачі погодились, що проектна діяльність eTwinning Plus не лише актуальна, а й дуже важлива.

 

28 березня

Презентація eTwinning вчителям музичного мистецтва та художної культури Полтавщини

Спікерка: вчитель-ітвіннер Оксана Щитова, Решетилівська ЗОШ І ст.   

У Решетилівському відділі освіти (Полтавської області) відбулося засідання районної методичної комісії вчителів музичного мистецтва та художньої культури на тему «Проектна діяльність у мистецькій галузі».

В рамках заходу Оксана Щитова розкрила для учасників тему «Міжнародні проекти eTwinning Plus в Україні». Вона розповіла про те, як можна долучитися до проектів іноземних колег чи створити власний, та як отримати національну відзнаку. Також ітвіннер розповіла про те, що Решетилівська ЗОШ І ст. у 2018-2019 н.р. увійшла до 20 кращих шкіл в Україні й отримала нагороду eTwinning School.