eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: лютий 2019

11 березня 2019 року

Дайджест новин: лютий 2019

 

4 лютого

Презентація eTwinning Plus на базі Львівського ОІППО

Спікерка: амбасадорка Галина Могиляк, Львівський ліцей № 81 ім. П. Сагайдачного.

Галина Могиляк провела презентацію на тему «eTwinning Plus в Україні» на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Участь у заході взяло 15 вчителів англійської мови, які викладають у вищих професійних училищах.

Амбасадорка розказала про те, що таке проекти eTwinning Plus та пояснила, як їх реалізувати на практиці. Також спікер ознайомила учасників з тим, як приєднатися до програми, які існують нагороди і наскільки робота в програмі є потрібною українським школам у світлі концепції НУШ.

 

 

11 лютого

Презентація програми слухачам Дніпровської академії неперервної освіти

Спікерка: амбасадорка Яна Цикункова, Марганецький Ліцей - Спеціалізована ЗОШ № 10.

 

Яна Цикункова провела практичне заняття в Дніпровській Академії неперервної освіти для вчителів ІІ кваліфікаційної категорії. Учасниками заходу стало 20 освітян.

Амбасадорка ознайомила вчителів з програмою та базовими засадами успішного планування проектів. Майстер-клас стосувався основних видів діяльності учнів в проекті та моментів, на які має звертати керівник, а саме: об'єднання в команди, розподіл завдань, час виконання, презентація та рефлексія.

 

 

19 лютого

Презентація eTwinning вчителям Одеської області

Спікерка: амбасадорка Майя Селятіна, Одеська Спеціалізована ЗОШ № 10.

 

Майя Селятіна презентувала програму на базі Одеського обласного інституту вдосконалення вчителів. Учасниками заходу стало 11 вчителів англійської мови Одеської області.

Амбасадорка розказала освітянам про програму, її структуру та можливості для учнів і вчителів. Також ознайомила з платформою, розказала про найкращі проекти та продемонструвала їхні результати.