eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: січень 2019

6 лютого 2019 року

 

3 січня

Презентація програми вчителям іноземних мов Долинського академічнного ліцею № 6

Спікерка: вчителька-ітвіннер Юлія Дімітрова, Долинський академічний ліцей № 6.

 

Юлія Дімітрова презентувала eTwinning на засіданні методоб’єднання вчителів іноземних мов Долинського академічного гуманітарного ліцею № 6.

Ітвіннер ознайомила колег з особливостями програми та поділилася успішним досвідом участі в міжнародних проектах. Також розповіла про важливість міжкультурного спілкування та запросила колег приєднатися до роботи у програмі.

 

 

 

 

 

 

4 січня

Презентація-звіт про реалізацію eTwinning вчителям Сумської Спеціалізованої ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 ім. В. Стрельченка

Спікерки: директорка Світлана Мурашкіна, вчителі-ітвіннери Юлія Федоренко та Світлана Куприк, Сумська Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 ім. В. Стрельченка.

 

 У Сумській Спеціалізованій ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 ім. В. Стрельченка відбулася конференція для вчителів на тему «Основні орієнтири навчально-виховного процесу».

Директорrf школи Світлана Мурашкіна розповіла про результати участі вчителів та учнів у програмі eTwinning. У свою чергу ітвіннер Юлія Федоренко познайомила колег з особливостями eTwinning Plus як потужного навчально-виховного засобу з метою популяризації проектної діяльності та залучення учнів до участі у міжнародних програмах, поділилася своїми педагогічними лайфхаками та досягненнями. А ітвіннер Світлана Куприк продемонструвала використання інформаційно-комунікативних технологій, які були застосовані при роботі над проектами. Слухачі конференції дізналися про результати проектної діяльності та можливості її інтеграції в навчально-виховний процес.

 

10 січня

Презентація eTwinning на міні-EdCamp в смт. Шевченкове на Харківщині

Спікерки: вчителі-ітвіннери Юлія Григоренко та Оксана Щитова, Решетилівська ЗОШ І ст.

В смт. Шевченкове відбулася магістральна (не)конференція міні-EdCamp на тему «Від професійної компетентності до професійної діяльності». Захід об’єднав близько 100 освітян Харківщини.

В рамках події Юлія Григоренко та Оксана Щитова представили експертну та учительську сесію, на яких познайомили учасників із особливостями роботи в eTwinning; продемонстрували результати роботи в проектах учнів початкової школи; розповіли про нагороди, які можна отримати за якісну реалізацію проектів (зокрема, й про нагороду eTwinning School, яку отримала Решетилівська ЗОШ І ст.). Спікерки запросили вчителів долучатися до програми, адже eTwinning Plus відкриває перед вчителями й учнями величезні можливості для вдосконалення компетентностей ХХІ ст.  

 

11 січня

Презентація переваг проектної діяльності в eTwinning в Дубечненській  ЗОШ І–ІІІ ст.

Спікерка: вчителька-ітвіннер Олена Махун, Дубечненська ЗОШ І–ІІІ ст.

У ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне  відбулося засідання педагогічної ради на тему «Мотивація навчальної діяльності – необхідна складова педагогічного впливу на формування компетентностей особистості». Під час заходу Олена Махун презентувала аудиторії роект «Christmas card exchange (by traditional mail)», що отримав Європейський знак якості. На прикладі цього проекту спікерка продемонструвала, як зацікавити дітей, створити позитивну мотивацію, отримати практичні навички у використанні ІКТ та підвищити рівень володіння іноземною мовою.

 

15 січня

Презентація програми освітянам Тернополя

Спікерки: вчителі-івіннери Тетяна Холоденко та Галина Сікора, Тернопільська класична гімназія.

В Тернопільській класичній гімназії відбувся методичний діалог з елементами тренінгу «Компетентний вчитель – запорука успішної педагогічної діяльності».  На захід були запрошені вчителі гімназії та представники методичного цетру міста. Тетяна Холоденко та Галина Сікора розповіли про міжнародну проектну діяльність eTwinning з метою залучення до неї більшої кількості педагогів різних дисциплін. Окрім цього, була представлена робота у проекті, яка допомогла школі здобути нагороду eTwinning School Label.

 

17 січня

Презентація eTwinning Plus освітянам міста Славута

Спікерки: вчителі-івтіннери Наталія Поліщук та Руслана Горбатюк, Славутська ЗОШ І–ІІІ ст.№ 4.

У місті Славута відбулося засідання методичної ради інформаційно-методичного відділу. Його учасниками стали заступники директорів з навчально-виховної роботи та вихователі-методисти дошкільних закладів міста. У рамках засідання Наталія Поліщук та Руслана Горбатюк виступили перед аудиторією з темою «Про хід впровадження інноваційного проекту Європейського Союзу «еTwinning Plus». Наталія Поліщук ознайомила присутніх з інформацією про платформу еTwinning Plus, розповіла, як програма розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів.

Руслана Горбатюк презентувала практичний блок. Вона розповіла про проекти, учасниками яких стали учні їхньої школи; показала на прикладі, як можна інтегрувати проект у навчальний процес. Також присутні переглянули листи з новорічними привітаннями та листівки від партнерів по проекту, яких за два роки участі школи у програмі назбиралося чимало. Наприкінці засідання освітяни поставили спікеркам ряд важливих запитань, що свідчить про щирий інтерес до програми.

 

17 січня

Презентація програми вчителям іноземних мов міста Бережани

Спікерки: амбасадорка Оксана Турчин, Тернопільська гімназія «Гармонія»; вчителька-ітвіннер Тетяна Холоденко, Тернопільська класична гімназія.

Оксана Турчин та Тетяна Холоденко провели презентацію eTwinning Plus у Бережанській ЗОШ № 3 для вчителів іноземних мов міста.

Амбасадорка торкнулася питання про особливості імплементації реформи в умовах НУШ та розповіла про розвиток сфери освітніх можливостей для учнів і вчителів в рамках eTwinning. Також продемонструвала практичне використання платформи eTwinningLive та TwinSpace. У свою чергу Тетяна Холоденко ознайомила вчителів з особливостями програми, її перевагами та можливостями для професійного зростання вчителів; розповіла про її вплив на мотивацію учнів; продемонструвала робочий простір платформи.

 

17 січня

Презентація проектної діяльності в eTwinning вчителям іноземних мов Долинського академічнного ліцею № 6

Спікерка: вчителька-ітвіннер Юлія Дімітрова, Долинський академічний ліцей № 6.

Юлія Дімітрова вдруге виступила перед колегами з презентацією програми eTwinning у рамках методичної декади в Долинському академічному ліцеї № 6. Цього разу вона розповіла про можливості програми та основні етами роботи в проектах. Також продемонструвала матеріали, що були створені у рамках проектної діяльності. Присутні вчителі зацікавилися презентацією та висловили бажання працювати у програмі eTwinning Plus.

 

24 січня

Презентація eTwinning Plus вчителям іноземних мов Деснянського району Києва

Спікерка: вчителька-ітвіннер Валентина Гатальська, Київська гімназія «Троєщина».

На базі Київської гімназії «Троєщина» був проведений семінар для вчителів іноземних мов Деснянського району на тему:  «Формування в учнів компетенцій ХХІ ст. у міжнародній програмі eTwinning». Захід провела Валентина Гатальська. Спираючись на власний досвід, вона розповіла про широкі можливості, які eTwinning відкриває для вчителів і учнів. Зокрема, підкреслила те, як вона допомагає формувати в учнів ключові компетенції ХХІ ст. стає платформою для професійного зростання кожного вчителя. Також спікерка ознайомила вчителів з онлайн-платформою eTwinning, її функціями і можливостями; презентувала власні проекти, які отримали європейські відзнаки та увійшли до каталогу найцікавіших проектів в Україні. Завершуючи семінар, вчителька надала контакти для реєстрації у програмі та відповіла на питання учасників.

 

30 січня

Презентація програми вчителям іноземних мов міста Козова

Спікерки: амбасадорка Оксана Турчин, Тернопільська гімназія «Гармонія»; вчителька-ітвіннер Тетяна Холоденко, Тернопільська класична гімназія.

В Козові відбулася презентація eTwinning Plus для вчителів іноземних мов міста. Тетяна Холоденко розповіла аудиторії про особливості програми, її переваги та можливості, які вона надає для професійного розвитку учителів. Окрім того, було наголошено, що програма – це потужний мотиваційний стимул для активної учнівської діяльності. А Оксана Турчин розповіла про робочий простір програми та продемонструвала практичне використання платформи eTwinningLive та TwinSpace. Також амбасадорка виділила позитивні аспекти сфери освітніх можливостей для учнів та вчителів в рамках діяльності платформи eTwinning.