eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: грудень 2018

21 січня 2019 року

Дайджест новин: грудень 2018

3 грудня

Презентація eTwinning освітянам Марганця

Спікер: амбасадор Яна Цикункова, Марганецький ліцей-спеціалізована ЗОШ IIII ст. № 10.

Яна Цикункова представила eTwinning Plus на засіданні методичної ради міста Марганця.  Учасниками заходу стали 70 вчителів та представників адміністрації шкіл. Амбасадор розповіла про переваги програми та презентувала проект-переможець European Prizes «TAKE CARE OF ME-TAKE CARE OF YOU».

 

 

 

 

5 грудня

Огляд можливостей програми та корисних сервісів для вчителів англійської мови Запоріжжя

Спікер: вчитель-ітвіннер Наталія Голубєва, Запорізький військовий ліцей «Захисник».

На базі Запорізького військового ліцею «Захисник» був проведений практикум для вчителів англійської мови – слухачів курсів підвищення кваліфікації при Запорізькому ОІППО. У рамках події Наталія Голубєва провела для учасників корисний майстер-клас.

Вона продемонструвала веб-сервіси, що допомагають в міжнародній проектній діяльності, а також дозволяють проводити опитування учнів і відслідковувати якість засвоювання матеріалу; розповіла про платформу eTwinning та важливість проектної діяльності; зробила огляд можливостей програми для учнів та вчителів; розказала про нагороду eTwinning School (яку колектив ліцею отримав цього року); презентувала власні проекти, які отримали європейські відзнаки та стали проектами місяця в Україні.

 

 

5 грудня

Презентація eTwinning вчителям міста Старобільськ

Спікер: амбасадор Яна Цикункова, Марганецький ліцей-спеціалізована ЗОШ IIII ст. № 10.

Яна Цикункова презентувала програму вчителям Старобільська. Вона ознайомила освітян з перевагами участі в ній – як для учнів, так і для вчителів; з можливостями для співпраці та професійного зростання. 

На прикладі переможця European Prizes амбасадор презентувала роботу учнів та вчителя впродовж проекту; звернула увагу на деякі моменти, важливі для його успішної реалізації, а також на мотивацію учнів та заохочення їх до самостійного виконання завдань. Також спікер розказала про те, як програма розвиває навички з ІКТ та володіння іноземними мовами, у тому числі й у тих вчителів-предметників, які не володіють мовами досконало. На завершення зустрічі надала контакти для реєстрації в програмі та додаткових консультацій; відповіла на запитання учасників, що свідчили про щиру зацікавленість аудиторії.

 

 

11 грудня

Презентація eTwinning Plus вчителям англійської мови Львова

Спікер: вчитель-ітвіннер Галина Могиляк, Львівський ліцей № 81 ім. П. Сагайдачного.

Галина Могиляк виступила з презентацією eTwinning перед слухачам курсів на базі Львівського ОІППО. Учасниками заходу стали 20 вчителів англійської мови.

Темою презентації була «Роль eTwinning Plus в освіті України». Спікер розповіла про ключові засади та особливості програми; про можливості, які вона відкриває перед вчителями та яку важливу роль виконує у розвитку освіти України.