eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

У Києві відбулася Національна конференція eTwinning Plus Ukraine 2018

16 січня 2019 року

 

 

Подія об’єднала близько 120 найактивніших вчителів-ітвіннерів та директорів їхніх шкіл з усієї України.

На початку заходу з вітальними словами перед учасниками виступили: головний спеціаліст в сфері мовної політики Міністерства освіти та науки України Оксана Коваленко, представниця ЄС в Україні Коломбе де Мерсе, представники Partner Support Agency в Україні – менеджер Сергій Теплов та координаторка Валентина Веліченко.

Після чого учасники взяли участь у низці корисних воркшопів: «Інтернет-сервіси для школи без програмування» – від спеціаліста з питань освіти Міністерства освіти та науки України Володимира Брискіна, «Булінг і права людини: чому це актуально для вчителів» – від голови ГО «STUDENA» Анастасії Мельниченко, «Керувати успіхом: емоційний інтелект» – від психолога Юнони Лотоцької, «Соціальна компетенція: формування в учнів навичок роботи в проектних групах» – від амбасадора програми Майї Селятіної.

Традиційно, в рамках конференції були нагороджені найкращі проекти року. Вчителі-переможці виступили з презентаціями своїх проектів перед аудиторією.

 

У номінації «Проект року 2018» перемогли:

Ольга Пуга з проектом «Alohomora! Unlocking borders» (Святошинська гімназія, Київ);      

Катерина Васюта з проектом «I am a girl and I am proud of it!!!!» (ЗОШ І–ІІІ ст. ім. В. Липинського, с. Затурці);

Ярослава Казарян з проектом «Little vets without borders» (Великомихайлівська ЗОШ І–ІІІ ст.);

Оксана Штих з проектом «Peace Island» (Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91);

Тетяна Шипко з проектом «T4T TECHNOLOGY for TEENAGERS» (Більмацька спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. «Інтелект»).

 

Також спеціальні відзнаки отримали переможці номінації «Найкращий проект місяця»:

Руслана Горбатюк з проектом «еTwinning Сalendar of Friendship» (Славутицька ЗОШ І–ІІІ ст. № 4);

Оксана Нагорна з проектом «Green life» (Полтавська гімназія № 6);

Наталія Голубєва з проектом «eDay of Languages» (Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»);

Оксана Штих з проектом «Peace Island» (Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91);

Тетяна Лившенко з проектом «People with special needs – «Do not dis-able us» (Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ–ІІІ ст.).

Насичений день завершився неформальним спілкуванням – найтеплішою частиною події. Адже у колі однодумців так приємно ділитися здобутками, ідеями, педагогічними інструментами та великими планами на майбутнє!

 

Відгуки учасниць конференції:

«Емоції та враження від конференції просто зашкалюють! Я надзвичайно вдячна наданій можливості поспілкуватися з колегами з різних куточків України, поділитися з ними власним досвідом, отримати цінні поради та порадіти їхнім перемогам і досягненням. Дуже тішить, що такі заходи збирають та об' єднують нас – сучасних вчителів- однодумців, які завжди тримають руку на пульсі та є відкритими для нових ідей, співпраці й обміну досвідом. 
Цьогорічні воркшопи були не просто цікавими чи корисними, а й дійсно актуальними. Я отримала цінні знання (не лише теоретичні, а й практичні) та море позитивних емоцій! Дякую організаторам й учасникам цієї події та сподіваюся на чергову зустріч наступного року», – Ольга Яблонська.

 

 

 

 

 

 

«Конференція, як завжди, була проведена на високому рівні. Проте, не це було найважливішим для мене. Найкориснішим було спілкування з колегами, обмін досвідом, ідеями, враженнями. Ці вчителі – ентузіасти та «аси» своєї справи, – наповнили мене впевненістю, що програма, частиною якої є я та мої колеги, –  справді корисна. Вчителям-ітвіннерам справді важливо те, що відбувається в їхній професійній сфері, вони прагнуть зростати в ній, працювати зі своїми учнями і підвищувати зацікавленість останніх в навчанні. Такі події додають крила»,Майя Селятіна.