eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: листопад 2018

7 грудня 2018 року

Дайджест новин: листопад 2018

 

1 листопада

Презентація eTwinning вчителям іноземних мов Одеської області

Спікер: амбасадор Майя Селятіна, Одеська спеціалізована ЗОШ № 10.

Майя Селятіна виступила перед 20 вчителями іноземних мов – слухачами курсів Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.

Амбасадор презентувала освіятанам програму eTwinning. Зокрема, ознайомила їх з основними інструментами платформи, розповіла про можливості для ітвіннерів, продемонструвала кілька проектів, розказала про етапи роботи над ними та запросила приєднуватися до програми.   

 

26 листопада

Презентація програми вчителям іноземних мов Запоріжжя

Спікер: вчитель-ітвіннер Наталія Голубєва, Запорізький військовий ліцеї «Захисник».

Запорізьким ОІППО був організований семінар на тему «Інтеграція міжкультурного спілкування у  життя людини XXI ст.». Учасниками заходу стали вчителі іноземних мов міста. 

Під час семінару Наталія Голубєва поділилася з аудиторією успішним досвідом участі в міжнародних проектах eTwinning. Вона розповіла про важливість міжкультурного спілкування та виховання толерантного ставлення до інших країн, релігій і традицій за допомогою участі в міжнародних проектах. Для багатьох присутніх існування такої програми стало відкриттям, з залу лунало багато запитань щодо участі та можливостей eTwinning для учнів і вчителів.