eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

У Києві відбулася eTwinning Plus Practical Session and GoGlobal Classroom

12 листопада 2018 року

11 жовтня у Києві пройшла практична сесія eTwinning Plus для новачків у програмі. Цього разу партнерами заходу стала ініціатива GoGlobal, що ставить перед собою мету популяризувати вивчення іноземних мов та волонтерського руху в Україні. Подія об’єднала 50 вчителів іноземних мов, які планують зробити перші кроки у програмі.

На початку заходу перед учасниками виступили: менеджер зовнішніх зв'язків GoGlobal Інна Крулько, Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартц, аташе Посольства Франції в Україні з питань співробітництва у галузі французької мови П. Фабріс Пето, а також керівник eTwinning Plus в Україні Сергій Теплов.

Далі учасники взяли участь у воркшопах від амбасадорів програми. Олена Лук’янець розповіла вчителям про те, як організувати свою діяльність у програмі після реєстрації: опанувати базові інструменти, шукати партнерів і проекти, зареєструвати проект та запросити учасників. У свою чергу Анастасія Ситнік ознайомила присутніх з інструментами TwinSpace. Зокрема, розповіла про те, як зареєструвати учнів-учасників та правильно оформити сторінку проект. Також вона продемонструвала приклади найкращих проектів eTwinning.

Окрім корисних знань в рамках сесії учасники отримали нагоду познайомитися між собою та поділитися цікавими ідеями щодо майбутньої проектної діяльності.

 

 

Відгук учасниці заходу Гордєєвої Тетяни (Вінницька ЗОШ IIII ст.-гімназія № 23): «Тренінг справив яскраве враження. Було корисно та цікаво зустрітися з однодумцями, обмінятися враженнями та досвідом, знайти колег для подальшої співпраці. Надихаючими та незабутніми були виступи представників посольств Франції та Бельгії. Спікери надали детальну інформацію про те, як діяти після реєстрації в програмі та навели приклади найкращих проектів. Панувала атмосфера творчої співпраці, доброзичливості, креативу. Всі учасники побачили реальні нові можливості для роботи та самореалізації. Дякую організаторам та бажаю їм подальших успіхів».