eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: липень-серпень 2018

4 жовтня 2018 року

 

 

20 серпня

Презентація eTwinning для вчителів міста Суми

Спікери: ітвіннер Юлія Федоренко (Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ст. № 1 ім.  В. Стрельченка); методист Сумського ІМЦ Олена Марченко.

У Сумах відбулася конференція для вчителів міста на тему «Організація освітнього процесу на засадах успішного оволодіння іноземною мовою у контексті міжкультурної парадигми». 

Під час заходу ітвіннер Юлія Федоренко виступила з презентацією освітніх можливостей eTwinning. Зокрема, поділилася враженнями від участі у міжнародному семінарі на тему «Update your History & Culture» у Латвії; ознайомила з цікавими вчительськими лайфхаками та навчальними матеріалами; продемонструвала інструменти 3-D моделювання та корисні онлайн-сервіси. У свою чергу Олена Марченко виступила фасилітатором з підготовки вчителів до НУШ та закликала аудиторію приєднуватися до спільноти ітвіннерів.

 

 

2–4 липня

Презентація eTwinning на EdCamp Ukraine 2018 у Харкові

Спікери: вчителі-ітвіннери Тетяна Глебова та Тетяна Капшитер, Маріупольська спеціальна ЗОШ-інтернат № 37.

У Харкові відбулася IV Національна (не)конференція EdCamp Ukraine 2018 «Усе буде по білому!». Захід зібрав 1000 шкільних педагогів з усієї України, які обмінювалися досвідом впродовж трьох днів.

У рамках заходу Тетяна Глебова й Тетяна Капшитер презентували eTwinning та eTwinning Plus, провівши спеціальні навчальні сесії у двох локаціях. Вони ознайомили вчителів з основними положеннями програми; зробили огляд можливостей, які вчителям та учням дає участь у міжнародних проектах; поділилися досвідом роботи над проектами; розповіли про організацію відеоконференцій та онлайн-вечірок з партнерами з різних країн у своїй школі; продемонстрували учасникам корисні сайти та ІКТ-інструменти. Тож всі бажаючі детально ознайомилися з програмою. Також ітвіннери провели до півсотні консультацій та надали зацікавленим вчителям інформаційні матеріали про eTwinning Plus.

 

 

20–21 серпня

Презентація eTwinning та майстер-клас з гейміфікації навчання в рамках освітнього хакатону в Хмельницькому

Спікер: амбасадор Юлія Троян, Хмельницький колегіум-ЗОШ № 16 ім. В Козубняка

У Хмельницькому відбулася конференція для педагогічних працівників: освітній хакатон «Реалізація наскрізних змістових ліній НУШ в контексті сучасного освітнього простору». Захід об’єднав прогресивних вчителів, науковців, представників Хмельницьких ОІППО та ОЕНЦУМ, а також батьків та учнів, що разом шукали цікаві підходи до навчання та організації простору у школі.

Під час події Юлія Троян презентувала eTwinning та провела майстер-клас «Гейміфікація як спосіб мотивації учнів». Амбасадор розповіла про можливості програми; ознайомила колег з сервісом Quizizz для створення вікторин; розповіла про ігри, які її учні створювали в рамках проекту eTwinning «Tongue Twisters from Europe». Також вчителі пройшли спеціальну онлайн-вікторину на знання eTwinning, створену в Quizizz.

 

29 серпня

Презентація eTwinning вчителям іноземних мов Дніпропетровської області

Спікери: вчителі-ітвіннери Олена Голуб (Петропавлівська ЗОШ І–ІІІ ст. № 1) та Вікторія Безверха (Миколаївська ЗОШ).

На базі Петропавлівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 відбувся районний семінар для вчителів іноземних мов. Захід об’єднав 14 педагогів Петропавлівського району Дніпропетровської області. Серед ключових тем семінару: «Формування у школярів життєвих навичок ХХІ ст. шляхом інтеграції eTwinning-проектів у навчальні програми та підтримки цілей глобального розвитку».

Перед учасниками виступила ітвіннер Олена Голуб, що розповіла про історію eTwinning, про розвиток програми в Україні та як вона впливає на процес викладання та навчання; поділилася власним досвідом реалізації проектів та співпраці х колегами по всій Європі. Також своїм досвідом у програмі поділилася й присутня на заході ітвіннер Вікторія Безверха. Тож вчителі-учасники отримали практичні поради щодо того, як розпочати новий навчальний рік з eTwinning.