eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери з України взяли участь у тематичній конференції eTwinning у Римі

6 серпня 2018 року

 

 

14–16 травня в Римі відбулася eTwinning Thematic Conference 2018 на тему «Empowering eTwinning Schools: leading, learning, sharing». Подія об’єднала 250 освітян з країн Європи – найактивніших ітвіннерів та директорів шкіл, які отримали відзнаку eTwinning School Label. Учасниками заходу від України стали вчителі-ітвіннери Олександра Войчишин (Заліщицька державна гімназія) та Валентина Гатальська (Київська гімназія «Троєщина»).

Метою конференції стало зростання ролі шкіл-учасниць програми у підготовці учнів до життя в ХХІ ст. У рамках події перед аудиторією виступили представники Єврокомісії, міністр освіти Італії, голова EUN, координатор Erasmus+ та Національного агентства підтримки програми в Італії. Разом з вчителями вони обговорили розширення можливостей для шкіл, підключених до eTwinning.

Також учасники взяли участь у низці корисних воркшопів, попрацювали у фокус-групах, завели нові знайомства з колегами-однодумцями, обмінялися педагогічним досвідом та познайомилися з культурою Італії. Захід завершився виступом старшого педагогічного радника eTwinning, що був присвячений темі «Шлях до майбутнього».

 

Відгук учасниці заходу:

«Це була моя перша міжнародна конференція з eTwinning. Захід зібрав представників найактивніших шкіл Європи. Три дні були насичені воркшопами й лекціями, де ми були не тільки слухачами, а й активними учасниками. Це дало можливість знайти друзів та партнерів для нових проектів. Приємно вразила італійська гостинність. Конференція проходила в історичному центрі міста, тож кожного дня ми мали змогу занурюватися в минуле італійської столиці. Незабутніми були екскурсії до Ватикану, який вражає неперевершеною архітектурою і найбагатшою колекцією шедеврів світової культури. Вдячна службам підтримки програми в Україні та Італії за надану можливість професійного й культурного розвитку, за справжнє свято в кінці навчального року!» Валентина Гатальська.