eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

У Києві відбулися тренінги eTwinning Plus Practical Session 2018

30 липня 2018 року

У Києві відбулися тренінги eTwinning Plus Practical Session 2018

19 та 20 липня пройшли традиційні тренінги для івіннерів. За два дні участь у навчанні взяли понад 140 вчителів – активних учасників програми.  

У рамках заходів перед аудиторією виступили представники PSA Ukraine Сергій Теплов та Валентина Величенко, які поділилися останніми новинами у програмі.

Також ітвіннери взяли участь у низці корисних воркшопів. Представники ПРООН Олена Іванова (координатор проектів з питань реформ в соціальному секторі) та Марта Николаєва (асистент з роботи з медіа та громадськістю) розкрили вчителям концепцію універсального дизайну. Зокрема, розказали, як створювати такі середовища для навчання, які є зручними для кожного, не залежно від віку, фізичних, інтелектуальних і психічних можливостей чи порушень.

Голова громадської організації «Студена» Настя Мельниченко розповіла про мистецтво публічних виступів, а саме: як тримати увагу аудиторії та робити яскраві презентації. В свою чергу амбасадор Ірина Фіголь ознайомила з особливостями та секретами успішного отримання відзнак eTwinning.

Під час тренінгів також були нагороджені переможці в номінаціях:

  • «Проект місяця»: Світлана Ленарська (Черкаський колегіум «Берегиня») й Надія Головчук (Старокутська ЗОШ I–III ст.);
  • «Школа місяця»: Ігор Кравцов (Покровський НВК № 1); Ольга Ігнатенко (Лиманська ЗОШ I–III ст. № 4); Тетяна Рудас, Тетяна Глебова, Тетяна Капшитер та Світлана Мельничак (Маріупольська спеціальна ЗОШ-інтернат № 37).

 

Відгук учасниці заходу Олени Суховерхової (Харківська ЗОШ ІІІІ ст. № 160): «Відвідування тренінгів eTwinning завжди є чимось особливим. Зустрічі з колегами як з рідними – це правило, що відзначає ці заходи. Воркшопи були неперевершені. Знайомство з універсальним дизайном змусило подивитися на звичні речі з іншого боку. Одразу починаєш думати про все в твоєму ріднесенькому кабінеті та розумієш, що насправді він є ріднесеньким не для ВСІХ. Тож треба думати, як змінити його. Команда PSA Ukraine зробила свій крок до створення умов для інклюзивної освіти, а тепер наша черга зробити СВІЙ крок. Воркшоп про мистецтво виступати на публіку був просто вражаючим. Лекторка надихала нас бути чесними та відкритими у своїх виступах, намагатись захопити своїми думками та переживаннями аудиторію. Буду використовувати також і її методи розслаблення перед виступами. Вдячна PSA Ukraine за можливість відвідати захід з таким КЛАСНЮЧИМ смисловим наповненням».