eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася традиційна Національна конференція eTwinning Plus в Україні

4 червня 2018 року

 

 

21 травня у Києві пройшла Національна конференція eTwinning Plus. Захід об’єднав близько 140 найактивніших ітвіннерів з усієї України.

На початку події з вітальним словом виступила головний спеціаліст в сфері мовної політики МОН в Україні Оксана Коваленко. Далі керівник програми eTwinning Plus Ukraine Сергій Теплов розповів, як розпізнавати й ефективно використовувати індивідуальні особливості учнів у командній роботі. Після чого присутні дізналися про нові можливості Еразмус+ від Катерини Жданової – представниці цієї програми в Україні.

Також в рамках заходу ітвіннери взяли участь у низці корисних воркшопів. Амбасадор програми в Україні Олена Науменко ознайомила учасників з можливостями та механізмом отримання відзнаки eTwinning School. А амбасадор з Латвії Едгарс Баярунс розказав про те, як використовувати технології 3D-моделювання в проектах eTwinning. Тренер з публічних виступів Ігор Білиць навчив ітвіннерів успішно керувати увагою залу, а експерт з підліткової психології Олександра Цикура поділилася інструментами, які допомагають мотивувати покоління Z.

Окрім навчання учасники мали можливість насолодитися спілкуванням у колі колег-однодумців – поділитися корисними напрацюваннями та розділити радість від досягнень у програмі. У свою чергу команда PSA Ukraine традиційно нагородила переможців кількох номінацій. Призи отримали:

  • У номінації «Проект року» вчителі: Марина Лопачак (Лозова) за проект «WE ALL SPEAK THE SAME LANGUAGE – ONLINE MAGAZINE»; Яна Цикункова (Марганець) за проект «Take care of me – take care of you»; Ольга Тульчевська  та  Олена Балуба (Олександрія) за проект «Anatomic@rT».
  • У номінації «Проект Місяця» вчителі: Тетяна Ярмиш (Сміла), Олена Кононенко (Сміла), Тетяна Лившенко (Мелітополь), Галина Могиляк (Львів), Галина Слинчук (Лугини), Ірина Панасюк (Нововолинськ), Валентина Гатальська (Київ), Руслана Горбатюк (Славутич), Вікторія Гарбуз (Ковель), Ольга Плєшкова (Ковель).
  • У номінації «Школа місяця» директори: Неля Андріюк (Дубечненська ЗОШ І–ІІІ ст.), Тетяна Мельник (Славутицька ЗОШ І–ІІІ ст. № 1), Микола Стрельников (Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»), Людмила Тішкова (Камень-Каширська ЗОШ І–ІІІ ст. -ліцей № 1), Олександра Войчишин (Заліщицька державна гімназія), Сергій Мороз (Нововолинська спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 1-колегіум»), Василь Титаренко (Черкаський колегіум «Берегиня»), Олена Ковальчук (Маріупольська спеціальна ЗОШ-інтернат № 37), Світлана Мурашкіна (Сумська спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 1), Наталія Іловайська (Лиманська ЗОШ І–ІІІ ст. № 4), Любов Воротинцева (Покровський НВК № 1), Наталія Михайлюк (Журавлинська ЗОШ І–ІІ ст.).

 

Відгук учасниці заходу Олени Балуби (Олександрійська спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 9): «Я приємно вражена організацією заходу на такому високому рівні. Виступ Сергія Теплова, як завжди, змусив замислитися та спонукав до вивчення типів учнів. Оксана Коваленко пояснила особливості концепції Нової української школи. Інформація, яку я отримала на воркшопах, стане в пригоді в моїй роботі з учнями. Також приємно вразило нагородження найуспішніших проектів. На заході панувала дружня та позитивна атмосфера, яка надихає, дає наснагу та бажання працювати над новими проектами. Дякую всім організаторам конференції».