eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: квітень 2018

30 травня 2018 року

19 квітня

Презентація eTwinning для вчителів історії та правознавства Херсонської області

Спікери: амбасадор Діана Гетте та вчитель-ітвіннер Лілія Верисоча, Дніпровська ЗОШ І–ІІІ ст. Херсонської обл.

На базі Садовської ЗОШ І–ІІІ ст.  Херсонської обл. відбувся семінар для вчителів історії та правознавства з теми «Формування національної самосвідомості учнів в процесі пошукової роботи з історії рідного краю». Захід відвідали 18 вчителів.                                                                                                                                                                                                     

Перед учасниками з презентацією програми eTwinning Plus виступила амбасадор Діана Гетте. Вона ознайомила вчителів з її ключовими ідеями та можливостями. Зокрема, наголосила, що програма розрахована на вчителів різних предметів, має широкий спектр навчальних заходів та нагород.

У свою чергу Лілія Верисоча розповіла учасникам заходу, як можна організувати пошукову роботу та презентувати рідний край міжнародним партнерам на прикладі eTwinning-проекту «Towns & villages».  

 

 

21 квітня

Презентація eTwinning Plus під час міні-EdCamp у Харкові

Спікер: амбасадор Оксана Штих, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91.

У Харківській ЗОШ № 2 пройшла афілійована (не)конференція міні-EdCamp для педагогів із 12 регіонів України. Захід зібрав 150 вчителів.

У рамках події амбасадор Оксана Штих презентувала eTwinning Plus, поділилася своїм досвідом роботи в ній та розповіла, як можна використовувати інструменти Web 2.0 у навчанні. По завершенні виступу учасники отримали ліфлети з інформацією про програму.

 

 

21 квітня

Презентація програми як інструменту професійного зростання для вчителів Маріуполя

Спікери: вчителі-ітвіннери Тетяна Глебова й Тетяна Капшитер, Маріупольська спеціальна ЗОШ-інтернат № 37.

У Маріупольській ЗОШ № 15 відбулася Всеукраїнська конференція-натхнення для педагогів  «Будуємо мости, а не стіни заради реформи довіри».

Під час заходу Тетяна Глебова та Тетяна Капшитер виступили перед учасниками з темою: «Міжнародна проектна діяльність eTwinning – це неосяжний океан можливостей та простір професійного зростання». У сесії взяло участь 15 вчителів.

Ітвіннери розповіли про можливості eTwinning Plus, особливості  програми, ознайомили зі статистикою її розвитку в Україні, продемонстрували результати успішно реалізованих проектів, поділилися досвідом використання корисних ІКТ, розказали про найефективніші напрямки професійного самовдосконалення в межах програми.