eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: лютий 2018

1 березня 2018 року

Дайджест новин: лютий 2018

5 лютого

Презентація eTwinning майбутнім вчителям Тернопільського педагогічного університету в контексті впровадження концепції НУШ

Спікери: директор Олександра Войчишин, вчитель-ітвіннер Наталія Грушко, учні-ітвіннери Дмитро Лучин та Оксана Кукурудзяк; Заліщицька державна гімназія.

У Тернопільському педагогічному університеті відбулася Регіональна науково-практична конференція «Екосистема освітніх інновацій педагогічного університету у контексті завдань Нової української школи». Участь у заході взяли магістранти (близько 400 осіб), педагоги, науковці та представники інституту громадянського суспільства. Метою було обговорення актуальних питань, пов’язаних із реформуванням української освіти; створенням умов для модернізації навчально-виховного процесу на засадах освітніх інновацій.

Участь у заході в якості спікерів взяли й ітвіннери Заліщицької державної гімназії – вчителі Олександра Войчишин і Наталія Грушко, та учні Дмитро Лучин й Оксана Кукурудзяк. Вони поділилися секретами свого успіху в міжнародній проектній діяльності, який став можливим завдяки eTwinning Plus. Ітвіннери розповіли про ключові ідеї програми, переваги участі та особливості реєстрації; продемонстрували приклади успішних проектів та закликали приєднуватися до програми. Майбутніх педагогів ознайомили з практичними результатами проектної діяльності та з тим,  як ефективно інтегрувати проектну роботу в навчальний процес. Також обговорили низку корисних тем: ІКТ, основи планування проектів та командна робота.

16 лютого

Презентація переваг eTwinning Plus для вчителів Тернополя

Спікери: Оксана Турчин (Тернопільська гімназія "Гармонія") і Тетяна Холоденко (Тернопільська класична гімназія).

В управлінні освіти Тернопільської міської ради відбулася презентація програми eTwinning Plus для вчителів міста. Спікерами виступили ітвіннери Тетяна Холоденко і Оксана Турчин.

Тетяна Холоденко ознайомила учасників з особливостями програми та розповіла про основні інструменти її онлайн-платформи. У свою чергу Оксана Турчин продемонструвала практичне використання eTwinning Live та TwinSpace; висвітлила питання інтеграції eTwinning в шкільну діяльність в умовах запровадження концепції Нової української школи; розповіла про те, як програма розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, сприяє формуванню в учнів ключових компетенцій ХХІ ст.

 

20 лютого

Презентація програми вчителям англійської мови Волинської області

Спікер: Олена Махун, Дубечненська ЗОШ І–ІІІ ст.

На базі Старовижівського районного методкабінету Волинської області відбулося засідання творчої групи вчителів англійської мови. Тема заходу: «Розвиток інтересу до вивчення іноземних мов засобами програми eTwinning Plus».

В рамках події виступила ітвіннер Олена Махун. Спікер презентувала можливості, які надає програма; показала, як працює платформа eTwinning Live; поділилися досвідом, який отримала на міжнародному семінарі у Польщі; представила успішні проекти, які отримали відзнаки якості. Наприкінці засідання учасники творчої групи зареєстрували свої школи в eTwinning Plus та отримали домашнє завдання презентувати свої досягнення у програмі на наступному засіданні, що відбудеться у квітні.

 

26 лютого

Презентація eTwinning у рамках регіональної міні-EdCamp в місті Олександрія

Спікери: Олена Балуба, Олександрійський НВК «ЗНЗ І–ІІІ ст. № 9-спеціалізована ЗОШ»; та Ольга Тульчевська, Олександрійський ліцей інформаційних технологій.

Олександрія зутріла хвилю регіональних (не)конференцій у форматі міні-EdCamp 2017/18 навчального року. Ключова тема: «Оновлюємо методичні служби для потреб учительства Нової школи». На захід завітало близько 200 освітян з 41 населених пунктів України.

Одна з локацій міні-EdCamp мала назву «eTwinning – море можливостей». На ній ітвіннери Олена Балуба та Ольга Тульчевська презентували програму, поділилися досвідом роботи над проектами та ознайомили слухачів з основними етапами роботи над міжнародними проектами. Деякі гості виявили бажання зареєструватися в eTwinning Plus, тож сім'я інтвіннерів України невдовзі стане більшою.

 ​