eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: січень 2018

23 лютого 2018 року

Дайджест новин: січень 2018

9 січня

Презентація про індивідуальні особливості учнів вчителям Криворізької ЗОШ І–ІІІ ст.

 № 144

Спікери: Світлана Дюміна та Карина Погоріла, Криворізька ЗОШ І–ІІІ ст. № 144.

У Криворізькій ЗОШ І–ІІІ ст. № 144 пройшла педагогічна рада з теми «Психологічний комфорт на уроці як умова ефективності соціалізації учнів». Оскільки 2018 рік пройде під гаслом НУШ, мету заходу було підпорядковано її концепції: «…ми маємо виконати три завдання: підтримати та навчити вчителів, створити новий освітній простір і привести у школи сучасні технології».

У рамках педради Світлана Дюміна та Карина Погоріла ознайомили всіх учасників з індивідуальними особливостями учнів та розповіли, на що потрібно звертати увагу, об'єднуючи дітей у групи. Презентацію ітвіннери побудували на базі корисної інформації, отриманої в рамках eTwinning Plus Practical Session.

10 січня

Презентація про реалізацію eTwinning для вчителів міста Суми

Спікери: Юлія Федоренко, Сумська Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 ім. В. Стрельченка; Людмила Бабська, Сумська Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 29.

У Сумах відбулася конференція з теми «Нова Українська школа» для вчителів міста.

Спікерами заходу виступили ітвіннери Юлія Федоренко та Людмила Бабська, а також методист Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської Ради Олена Марченко. 

Юлія Федоренко розповіла про можливості eTwinning Plus, продемонструвала матеріали успішно реалізованих проектів, поділилася досвідом реалізації та використання ІКТ для популярізації проектної діяльності та залучення учнів до участі у міжнародних програмах. У свою чергу Людмила Бабська розповіла про те, як зацікавити учнів роботою у проектах. Наприкінці їхнього виступу Олена Марченко закликала вчителів до реєстрації на сайті програми та розширення спільноти ітвіннерів міста.

11 січня

Презентація програми вчителям іноземної мови

Спікер: Катерина Бойко, Луцька ЗОШ І–ІІ ст. № 24-технологічний ліцей.

Ітвіннер Катерина Бойко виступила на методичному засіданні вчителів іноземних мов (англійської та польської) Луцької ЗОШ І–ІІ ст. № 24 з презентацією програми eTwinning Plus. Захід зібрав близько 10 учасників.

Ітвіннер розповіла про суть програми, ключові цілі та завдання; про перші кроки після реєстрації. Також продемонструвала успішні результати проектної діяльності – своєї та учнів.  

17 січня

Презентація eTwinning як інструменту для формування позитивної мотивації до навчання

Спікер: Катерина Бойко, Луцька ЗОШ І–ІІ ст. № 24-технологічний ліцей.

Ітвіннер Катерина Бойко виступила в рамках педагогічної ради Луцької ЗОШ І–ІІ ст. № 24. Учасниками заходу стали близько 70 вчителів.

Презентація ітвіннера була на тему «Використання eTwinning як засобу формування позитивної мотивації до навчання – однієї з основних умов виховання». Так колектив школи дізнався про те, які можливості програма відкриває для учасників – учнів та вчителів.

24 січня

Вебінар про можливості програми для педагогів Донецької області

Спікер: Наталія Гакало, Рай-Олександрівська ЗОШ І–ІІІ ст.

Відбувся вебінар для педагогів Донецької області, що бажають приєднатися до еTwinning Plus. Захід був організований кафедрою міжнародної інтеграції Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, за підтримки завідувача Вадима Абизова.  

Спікером вебінару виступила Наталія Гакало, директор Рай-Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ст. Вона поділилася власним досвідом роботи в еTwinning Plus, розповіла про перші кроки в опануванні програми та створенні проектів.